Gėlių spalvų reikšmės: kada ir kokios tinka labiausiai?

Ko gero, visi sutiks su nuomone, kad gėlės yra puiki dovana arba puikus priedas prie pagrindinės dovanos. Maža to, kuo daugiau gėlių, tuo geriau – juk jos džiugina visus, o ypač dailiosios lyties atstoves. Vis dėlto, nesunku pastebėti ir tai, kad pastaruoju metu vis daugiau dėmesio yra skiriama ne tik gėlėms, bet ir papildomiems sprendimams, pavyzdžiui, kaip jos yra supakuotos. Pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriama ir jų spalvų reikšmės. Nuo seno žinoma, kad kiekvienos spalvos gėlės turi tam tikrą reikšmę, todėl, jei norite, kad gėlės pasakytų daugiau nei žodžiai, viskas labai paprasta – tereikia parinkti tam tikros spalvos gėlės. Tad, kada ir kokias rinktis?geles valentino dienos proga

Raudonos gėlės

Nuo seno įprasta, kad raudonos spalvos gėlės yra dovanojamos mylimiesiems, tačiau ne visi žino, kad tokį pasirinkimą galbūt įtakojo senovinė legenda. Ji byloja, kad kadaise garsioji meilės deivė Afroditė skubėjo į pasimatymą, tačiau beskubėdama baltos rožės spygliais susižeidė koją. Taigi, baltos rožės žiedlapius kraujas nudažė raudonai ir nuo tada šios spalvos gėlės yra laikomos meilės simboliu. Akivaizdu, kad ši simbolika vis dar aktuali ir mūsų dienomis. Vis dėlto, žavinga legenda apie Afroditę  ir įvykis lėmęs, kad raudonos spalvos gėlės reiškia meilė, nėra vienintelis dalykas, ką galima pasakyti apie šios spalvos gėlės. Pasirodo, tuo pat metu raudona spalva reiškia ne tik meilę ar aistrą, bet ir jėgą, valdžią ar netgi agresyvumą. Taigi, tuo pat metu galima daryti išvadą, kad šios spalvos gėlės tinka dovanoti ir ugningo, temperamentingo, valdingo charakterio žmonėms. Na, o jei raudonos spalvos gėlės Valentino dienai bus tiks sudėtinė puokštės dalis, tokiu atveju vertėtų prisiminti, kad ir kokias kitas gėlės parinksite, raudonos spalvos gėlės jas vis tiek nustelbs.

Baltos gėlės

Baltos spalvos gėlės atrodo ypatinga. O ar galėtų būti kitaip – juk būtent balta spalva reiškia tyrumą, nuoširdumą, tikėjimą bei viltį. Beje, kai kalbame apie šios spalvos gėlės, legendų taip pat neišvengsime – pasirodo, nuo seno tikima, kad jei nuotakos puokštę sudaro baltos spalvos gėlės, jaunavedžių gyvenimas bus ypač laimingas. 

Šiuo metu bet kokių spalvų gėlių galite visiškai nesudėtingai įsigyti bet kur internetu. Ir pristatymas galima nemokamas į bet kurią vietą, pvz. įmanomas net nemokamas gėlės į namus Telšiai variantas.