Internetinių svetainių kūrimas subconit.lt jau kurį laiką yra viena labiausiai dominančių temų. Belieka tik pridurti, kad interneto svetainių kūrimas tuo pat metu yra neatsiejamas ir nuo daugybės įvairių akcentų, todėl, jei norime būti tie, kurie iš tikrųjų žino daug apie šį procesą, turime būti puikiai susipažinę ir su pavieniais akcentais. Vienas tokių yra internetinių svetainių dizainas. Nors tai – tik vienas iš akcentų, kuris galėtų būti minimas tada, kai tikroji pokalbio tema yra internetinių svetainių kūrimas, belieka tik pridurti, kad svarbu daug žinoti ir apie internetinių svetainių dizainą. Nors tai – labai plati tema ir dėl laiko stokos nebūtų įmanoma visko aptarti, šį kartą trumpai pakalbėsime apie internetinių svetainių dizaino tendencijas. Taigi, koks internetinių svetainių dizainas yra populiariausias šiuo metu?Internetinių svetainių kūrimas

Vintažas

Bene vena populiariausių, labiausiai pastebimų internetinių svetainių dizaino tendencijų yra vintažinis fonas. Pastarasis iš tiesų ne tik atrodo labai estetiškai, tačiau suteikia prabangos, elegancijos, todėl ypač dažnai sutinkamas tose interneto svetainėse, kurios reprezentuoja su grožiu bei estetika susijusius verslus.

Bent keletas autentiškų fotografijų

Dar viena tendencija, pastebima šiandieninių interneto svetainių dizaine, yra tai, kad interneto svetainės (jei tai siejasi su verslu, ar veikla, kurią pristato interneto svetainė), naudojamos autentiškos fotografijos. Ne paslaptis, kad labai yra ieškoma būdų, kaip užtikrinti, kad interneto svetainė būtų unikali, originali, turėtų išskirtinių detalių. Taigi, sprendimas naudoti autentiškas fotografijas, yra vienas tokių.

Elementai išdėstomi asimetriškai

Ne paslaptis, kad kiekvienoje interneto svetainėje galime rasti tam tikrų  elementų, o tai, kaip jie yra išdėstyti, tampa tendencingu sprendimu. Galima pastebėti, kad anksčiau buvo laikomasi sprendimo šiuos elementus išdėstyti simetriškai, tačiau, laikui bėgant šis sprendimas pasikeitė. Jei vertintume naujausias internetinių svetainių dizaino tendencijas, pamatytume, kad vis dažniau ir dažniau elementai yra išdėstomi asimetriškai.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad tai – tik kelios tendencijos iš daugybės. Vis dėlto, jei internetinių svetainių kūrimas yra jus dominantis procesas, tai, nesunku pastebėti, jog teks pagalvoti ir apie dizaino sprendimus. Taigi, galbūt kažkuri iš šių tendencijų taps sprendimu, kurį pasirinksite.