Per beveik 0 metų prezervatyvo dizainas beveik nepasikeitė. Gali atrodyti, kad nėra ko tobulinti, tačiau prezervatyvai vis dar užtikrina tik 98 procentų saugumą. Tačiau greitai galime sulaukti naujovių – sekso žaisliukus gaminanti kompanija “Lelo” sukūrė naujos rūšies prezervatyvą.

prezervatyvai

Naujoji apsisaugojimo priemonė “Hex” yra unikalaus šešiakampio dizaino, kurį sukūrė  Charlie Sheenas. Vietoj lygaus latekso pasirinktas korio raštas, dėl kurio prezervatyvas dar saugesnis ir lankstesnis.

Kompanija teigia, kad toks prezervatyvas turi daugybę pliusų. Pavyzdžiui, dėl nežymiai iškeltos struktūros, prezervatyvas labiau aptemptas, tad sumažinama prezervatyvo nuslydimo tikimybė lytinio akto metu.

Dėl šešiakampių gumos elementų prezervatyvas tinkamas įvairiems varpos tipams, yra saugus ir patogus. “Hex” taip pat suteikia daugiau pojūčių sekso metu, nes yra pakankamai plonas.

Svarbiausia tai, kad naujasis dizainas sumažina plyšimo tikimybę, tad tikėtina, jog sumažės ir nerimo jausmas po lytinio akto. Prezervatyvas sumažins nelauktų nėštumų ir lytiniu keliu plintančių ligų skaičių.

Pasirodo, naujasis prezervatyvas daug stipresnis už tradicinius – net jeigu norėtumėte, nepavyktų jo pradurti pirštu.

Šiuo metu “Lelo” siekia paramos vykdydama “Indiegogo” kampaniją, kuri sulaukė tokio dėmesio, kad pasiekė pirminį sau užsibrėžtą tikslą likus dar mėnesiui. Panašu, kad naujasis prezervatyvas gali greitai pasirodyti rinkoje ir tapti saugesne už visas iki šiol siūlytas alternatyvas. Tai gali būti didžiausias proveržis prezervatyvų dizaine nuo to laiko, kai ši apsisaugojimo priemonė tapo lengvai pasiekiama.

Pastebima, kad pirmiausia sargių naujovės atsiranda internete. „Prezervatyvai internetu“ – yra geriausias pasirinkimas, dėl didensio pasirinkimo, diskretiškumo, kainos ir naujovių.

 

 

prezervatyvai internetuPrezervatyvai  yra viena iš daugelio prekių, kurią galite įsigyti internetu. Na,  o šiandien norime akcentuoti tai, jog šią prekę yra ypač verta pirkti internetu. Kodėl? Egzistuoja ne viena priežastys, kurias netrukus ir pristatysime.

Taupomas laikas

Šiandien labai didelė dalis žmonių ieško galimybių, kaip taupyti savo brangų laiką. Belieka tik pridurti, kad tai  galite padaryti įvairiais būdais. Vienas iš jų apsipirkimas internetu. Beje, svarbu pridurti dar ir tai, jog prezervatyvai internetu gali būti įsigyjami ne tik maisto produktai, kvepalai, apranga ar batai. Prezervatyvai internetu – tai dar vienas jūsų laukiantis pasirinkimas.

Garantuojamas konfidencialūs

Norite išlikti konfidencialūs t.y., pageidaujate, kad kiti asmenys  nežinotų, kokių prekių įsigyjate? Belieka tik pridurti, kad net ir toks jūsų noras bus išpildytas tuo atveju, jei jūsų dėmesį patrauks prezervatyvai internetu. Būtent įsigyjant šių prekių internetu, yra garantuojamas šimtaprocentinis konfidencialumas.

Ypač didelis asortimentas

Net ir tuo atveju, jei užsuksite į patį didžiausią saloną, kuriame parduodami prezervatyvai savo mieste, vis tiek jums bus suteikta galimybė rinktis tik iš labai riboto asortimento. Situacija  bus visai kitokia tuo atveju, jei nuspręsite įsigyti ši prekę internetu – net neišeidami iš savo namų, galėsite aplankyti net kelias dešimtis internetinių parduotuvių ir turėsite puikią galimybę rinktis iš kur kas didesnio pasirinkimo.

Patraukli kaina

Tačiau išvardintos priežastys ra tikrai ne visos priežastys, dėl kurių, jūsų dėmesį turėtų patraukti  prezervatyvai internetu – dar viena priežastis pirkti juos internetinėje erdvėje yra ta, jog tokiu atveju jūsų lauks kur kas patrauklesnė kaina. Taip yra todėl, jog išlaikyti internetinę parduotuvę dažnu atveju yra gerokai pigiau nei įprastą parduotuvę, todėl ir jose esanti produkcija paprastai kainuoja bent šiek tiek pigiau.

Kaip matyti, egzistuoja net 4 puikios priežastys, dėl kurių, prezervatyvus vertėtų pirkti ne iš įprastos, o iš internetinės parduotuvės. Tai – galimybė taupyti savo laiką, rinktis iš didelio asortimento,  o taip pat jūsų laukia ir konfidencialumas bei patraukli kaina. Taigi, nieko nelaukite – išbandykite prezervatyvus internetu jau dabar.