Nepaisant to, kad vertimai yra pakankamai populiari paslauga, nemažai daliai žmonių vertimų biurų veikla vis dar nedaug pažįstama. Galbūt tai ir yra viena iš priežasčių, kodėl kyla įvairių klausimų, į kuriuos ne taip lengva atrasti atsakymus, tad tiesiog tenka spėlioti – taip ar ne? Na, o mes – nespėliosime, tiesiog siūlome sužinoti atsakymus į keletą klausimų.

Bet kuris vertimų biuras gali pasiūlyti visas vertimų rūšis

Ne. Ne paslaptis, kad vertimai yra įvairių rūšių, tačiau tikrai ne kiekvienas vertimų biuras vilnius gali pasiūlyti visus vertimus. Taigi, jei jums yra reikalingas kokios nors rūšies vertimas, pirmiausia patikrinkite, ar pasirinktas vertimų biuras gali pasiūlyti tokią paslaugą.

Visi vertimų biurai siūlo vertimus bet kokia tematika

Ne. Nors vertimų biurai paprastai atlieka įvairių sričių vertimus (turizmas, teisė, medicina, vadyba, logistika, dailė, maisto pramonė, rinkodara, reklama, energetika, leidyba, statybos, floristika, farmacija, mada, IT, draudimas, buhalterija ir t.t.), vis tik nereikėtų nustebti sužinojus, kad kai kurie vertimų biurai specializuojasi tik į tam tikrų sričių vertimus.

Visi vertimų biurai paslaugas gali teikti ir nuotoliniu būdu

Nors labai didelė dalis vertimų biurų iš tiesų teikia paslaugas nuotoliniu būdu, nereikėtų pamiršti, kad tokią taktiką taiko ne visos tokio pobūdžio įstaigos.

Tik dalis vertimų biurų siūlo nuolaidas nuolatiniams klientams

Taip. Tapus nuolatiniu klientu, iš tiesų galima tikėtis nuolaidų, tačiau jas pasiūlys ne visi vertimų biurai.

Skubaus vertimo paslaugą teikia ypač didelė dalis vertimų biurų

Taip. Dažnu atveju vertimai yra reikalingi per labai trumpą laiko tarpą. Taigi, siekiant maksimaliai patenkinti klientų lūkesčius, ypač didelė dalis vertimų biurų teikia skubaus vertimo paslaugą.

Kai kurie vertimo biurai siūlo ne tik vertimo paslaugas

Taip. Drąsiai galima sakyti, kad pastaruoju metu vertimų biurai tampa ne tik modernesni, bet ir universalesni, tad  jau gal pasiūlyti ne tik vertimo paslaugų, bet ir suteikti galimybę mokytis užsienio kalbų.

Visi vertimų biurai užtikrina konfidencialumą

Taip. Kiekvienas vertimų biuras gerbia kliento privatumą ir užtikrina konfidencialumą.