Be baldų neįsivaizduojamas nei vienas gyvenamasis būstas ar darbo patalpos. Įrengiant naujas erdves ar norint atnaujinti esamas, baldų pasirinkimas dažnai tampa pagrindine ir kartais sunkiai įveikiama užduotimi. Skyrę tinkamų baldų paieškoms daugybę laiko, vis dažniau žmonės pasirenka nestandartinių baldų užsakymą. Aptarkime, kada verta rinktis nestandartinius baldus.

  • Siekiant unikalumo

Pagal užsakymą pagaminti baldai bus vienetiniai. Tai ypač vertina žmonės, norintys išskirtinio ir savito interjero. Unikalūs baldai namuose sukurs ypatingą aplinką bei džiugins savo funkcionalumu. Ofisuose nestandartiniai baldai dažnai sukuria išskirtinį įspūdį, keliantį įmonės prestižą klientų ir konkurentų akyse.

  • Esant nestandartinėms erdvėms

Esant itin mažam patalpų plotui, nestandartinių baldų pasirinkimas dažnai tampa vieninteliu ir geriausiu pasirinkimu. Baldai, pagaminti atsižvelgiant į patalpą ir poreikius, leidžia maksimaliai išnaudoti net ir nedideles erdves. Juk vos kelių kvadratinių metrų virtuvėje vargu ar sutalpinsite visus būtiniausius baldus ir buitinę techniką. Tokiais atvejais nestandartiniai baldai tampa tikru išsigelbėjimu.

Tuo tarpu esant labai didelėms erdvėms, jau pagaminti baldai būna tiesiog per mažų matmenų. O pavyzdžiui, norint užpildyti 6 metrų ilgio patalpos sieną, pasirinkti 3 vnt. dviejų metrų ilgio spintų, tikrai bus ne pats geriausias sprendimas. Tuomet su nestandartiniais baldais ne tik sukuriamas puikus interjeras, bet ir efektyviai išnaudojamas naudingasis erdvės plotas.

  • Turint išskirtinių poreikių

Kiekvienas baldas atlieka savo funkciją. Pagaminti nestandartiniai baldai gali išpildyti net išrankiausius poreikius. Tarkime, nedidelėje virtuvėje, viena spintelė, kurioje laikomi indai, įmontuotas garų surinkėjas ir apšvietimo sistema, užims nedaug vietos ir atliks net tris naudingas funkcijas.

Norėdami užsisakyti nestandartinius baldus, rinkitės patikimą gamintoją. Puikių idėjų ir pavyzdžių galite rasti admodum.lt svetainėje. Gaminami kokybiški nestandartiniai baldai išpildys visus jūsų pageidavimus, bei taps išskirtine interjero detale.