apatinis trikotažasApatinis trikotažas atrodytų visiškai elementarus ir savaime suprantamas dalykas, kaip ir kiti kasdien nešiojami rūbai. Bet, deja, labai dažnai tenka matyti, kaip moterys bei merginos nemoka, nežino kaip taisyklingai, tinkamai pasirinkti šį subtilų rūbą.

Visų pirma visada rinkitės kokybišką trikotažą. Kokybiška, tai nebūtinai brangi, išpuošta blizgiais akmenukais ar nėriniais. Tikrai ne. Galite rasti puikų trikotažą iš kokybiškų audinių. Tik nenumokite į tai ranka.

Antra – tinkamas dydis. Jeigu nežinote savo dydžio, nepabijokite klausti konsultanto. Jis visada padės rasti ir pritaikyti geriausiai tinkantį variantą. Žinoma, galite namie pasimatuoti savo apimtis, kad turėdami bent jau apytikslę informaciją, galėtumėte ieškoti patys. Tik neužsispirkite, kad Jums reikalingas vienas ar kitas dydis (nebent nuolat perkate tik vieno gamintojo apatinius). Apatinis trikotažas – tai begalė skirtingų kompanijų iš daugelio šalių, kurių gaminių dydžiai gali skirtis kaip diena ir naktis.

Trečia, jeigu tik įmanoma, būtinai matuokitės. Kad teisingai pasirinktumėte ir dydį, ir formą. Nes kiekvienas iš mūsų unikalus ir vis kitoks, todėl tas pats apatinis trikotažas, taip puikiai atrodantis draugei gali visiškai sugadinti vaizdą ir netikti Jums. Taip pat svarbu kaip matuotis. Pavyzdžiui liemenėlės juosmuo neturi būti nei per daug laisvas, nei įtemptas. Geriausia jei matuodamos liemenėlę segsite antru kabliuku. Būtinai reguliuokite petnešėles, nes jos tam ir sukurtos. Na o liemenėlės kaušelio forma vienas iš pagrindinių akcentų. Krūtinė turi pilnai užpildyti kaušelį. Jokiu būdu ne kristi iš jo (jeigu krūtinė „lipa“ lauk, vadinasi liemenėlė tiesiog per maža). Jokios „dvigubos“ krūtinės – tai kenkia Jūsų sveikatai ir atrodo ypač nepatraukliai. Kaip ir atkritę kaušelių pakraštėliai. Nesitikėkite, kad po rūbais to nesimatys. Tiesiog pasirinkite liemenėlę mažesniu kaušeliu arba su nedideliu „push up“ efektu.

Atkreipkite dėmesį į dar vieną svarbų aspektą. Apatinis trikotažas dažniausiai būna išpuoštas juostelėmis, audinio klostėmis, karoliukais, blizgiomis akutėmis, pačiais įvairiausiais nėriniais. Visos šios puošybos detalės tikrai atrodo puikiai, gundančiai ir seksualiai, bet įvertinkite ar jos nesukels diskomforto vilkint visą dieną. Ar siaurutės petnešėlės nespaus pečių, ar dailūs nėriniai nedirgins, netrins odos ypač karštą dieną.

Taigi, apatinis trikotažas, turi tikti idealiai čia ir dabar. Todėl nepagailėkite savo laiko jo paieškoms.