bodziaiDar visai neseniai niekas negalėjo pagalvoti, kad bodziai bus vėl madingi. Na, galbūt niekas, išskyrus mados žinovus. Jie tai puikiai supranta, kad mada sukasi ratu, ir atėjus laikui atsisuka ir seniai buvusi ruletės dalis. Taigi, bodziai, kiek kitokie nei 80 – aisiais, ir vėl madoje. Kokie bodžiai internetu madinga ir su kuo juos derinti? Šiek tiek stiliaus idėjų Jums.

Poroloidinė Amerika

Jūs tikrai galite rasti senų, vadinamųjų vintažinių, plakatų su Amerika, spalvota, vesternų nuspalvinta, Malboro reklamuojančia. Tai senų 90 – ųjų ir senesnių filmų Amerika, tai Amerika, kokią ją matydavo poroloidinis foto aparatas. Gal turėjote padūmavusį plakatą su Kaubojais prie Didžiojo Kanjono, o gal gavote nuotraukų laiškais iš ten toli gyvenančių giminių. Tokia nostalgiška, fotografuota juostiniu fotoaparatu, įamžinusi neįtikėtinai pasišiaušusias šukuosenas, platėjančias hipių kelnes ir… bodžius. Taip, bodziai, glaustinukes priklauso tam laikotarpiui, kurį dabar prisimename su nostalgija. Ne veltui skaitmeninė fotografija dabar vis bando imituoti porolodino efektą su netikslumu, su kadru „iš pirmo šūvio“, su daugiau netobulumų negu korekcijų, su nesveikai įdegusiu kūnu, kai dar nebuvo žinoma apie pavojingus saulės spindulius… Tais laikais madingi buvo bodziai moterims ir jeigu jūs norite juos dabar, grįžusius į madą, dėvėti, galite visas stiliaus idėjas semtis iš praeities įkvėpimo. Pažiūrėkite, kokie dar reliktai iš to laikotarpio sugrįžo, nes pigus bodziai moterims turi it kitų palydovų. Ant bodžio kaip švarkelį galite užsimesti vesternuose matytą trumpą odinį švarkelį su odiniais ilgais kutais. Šalia ir tokią rankinę su tikra odos „šluota“ turėti. O ką apatinei kūno daliai? Tiks pūstas varpelio formos sijonėlis su sagomis per vidurį. Galite išsitraukti senus mamos rūbus, vadinamosios „mamos jaunystės“ drabužius iš palėpės, su itin trupu sijonėliu. Arba galite ieškoti tokių rūbų dabar internete, nes jie vėl madingi, ir jie gali būti velniškai patrauklūs.

Paplūdimio žavesys

Geras vėsus bodis internetu pirktas taip pat gali tapti jūsų mėgstamiausiu paplūdimio drabužiu, ypač jeigu neplanuojate maudytis. Tiesiog būkite paplūdimyje su šiuo žavingu drabužiu, taip pat galite ir turėti kokią nors skarą klubams, jeigu taip norėtųsi apsirengti. Po bodžiu gali būti ir maudymosi kostiumėlis, kurį galėsite parodyti tada, kai brisite į jūrą. Bodis apsaugos jus ir nuo nudegimų, nes uždengs daugiau kūno.

Vasara, vasara

Apskritai, vasara yra pats geriausias laikas, kada gali būti išbandomi „Provocateur“ bodziai. Ir kitų firmų. Jeigu norite tobulos figūros, galbūt jums labiau tiks koreguojantis bodis, o gal papildomų korekcijų jums visai nereikia, todėl gerai tiks tiesiog dailus, plono audinio aptempiantis bodis. Jeigu norite dailų ir stilingą bodį dėvėti kaip drabužį, tuomet rinksitės spalvingą, su daugiau tvirtesnio audinio. Galėsite prie jo derinti šortukus, sijonėlį ir kitus dailius vasarinius drabužius.

Jeigu tai bus „Provocateur“ bodis, galėsite atrodyti labai seksualiai. Toks drabužis tiks vaikščiojimui po namus, bet labiausiai – po miegamąjį. Ir vaikams geriau nematyti jūsų su tokiu drabužėliu.

Jį taip pat galima derinti su kokiu nors itin plonu drabužėliu, tarkime, nėriniuotu sijonėliu, o galbūt su prisegamomis pėdkelnėmis. Kiek kitokia bodžių rūšis gali tikti gimnastikai, aerobikai, baleto pamokoms. Sportiniai bodžiai būna pagaminti iš puikiai odai kvėpuoti leidžiančios medžiagos, todėl nereikia baimintis, jog vos tik imsite judėti, prie pažastų atsiras didelės dėmės. Visgi, jeigu to vengiate, geriau rinktis juodą bodį.