Dovanos vyruiIšrinkti tinkamą dovaną vyrui kartais gali būti tikrai nemažas išbandymas. Atkreipkite dėmesį, kad psichologai teigia, jog vyrams dažniausiai patinka gauti praktiškas ir reikalingas dovanas. Tad daugeliui vyrų idealia dovana gali būti įrankių dėžė. Ypač tiems, kurie mėgsta ką nors meistrauti ar remontuoti namuose. Kitas tokių praktiškų daiktų, be kurių vyrai neišsiverčia, – tai skutimosi mašinėlė, juk skutimasis privalomas kiekvieno vyro ritualas, reikalaujantis ir laiko, ir pastangų. Todėl dovanodamos skutimosi priemonę, pademonstruosite, kad juo rūpinatės, o kasdieninį jo ritualą paversite malonesniu.

Dar viena naudinga ir praktiška dovana – tai piniginė. Šį daiktą su savimi tenka nešiotis kiekvieną dieną, todėl piniginė pakankamai greitai nusidėvi ir laikas nuo laiko ją tenka keisti nauja, o kokybiška ir stilinga piniginė kainuoja ne mažai. Tačiau atminkite, kad paprastai piniginė nedovanojama tuščia, tam, kad ji savo savininkui trauktų pinigus, o jis niekada nejaustų nepritekliaus, į dovanojamą piniginę būtina įdėti bent vieną pinigėlį.

Beveik visiems vyrams tinka dovanoti kaklaraiščius. Juk laikas nuo laiko kiekvienam pasitaiko tokių progų, kai tenka jį pasirišti. Tačiau, šią dovaną geriau dovanoti tiems, kurie iš tiesų mėgsta šį aksesuarą arba tenka dažnai jį ryšėti, pavyzdžiui, darbe. Tiesa, paskutiniu metu vis labiau populiarėja žaismingesnis variantas – tai varlytė arba peteliškė.

Mūsų laikais parduotuvėse gausu įvairiausio apatinio trikotažo. Todėl, rinkdami tokią dovaną, ją galite pritaikyti pagal progą ar situaciją, galite pasirinkti apatinį trikotažą su atitinkamais piešinėliais ar frazėmis, su įvairiomis papildomomis detalėmis, pavyzdžiui, vaizduojančiomis kokius nors gyvūnus. Tad tai gali būti puiki praktiška ir tuo pačiu metu labai linksma dovana.

Įvairiomis progomis galima dovanoti marškinėlius su specialiu užrašu arba piešiniu. Frazę arba piešinėlį galima parinkti individualiai, tad tokie marškinėliai bus labai asmeniniai. Taikliai parinkti, jie visada primins bendrus pokštus, mėgstamus posakius, nutikusias situacijas ir pan.

Dar, ieškant dovanos vyrui, puikus ir mielas pasirinkimas gali būti vyriškas chalatas. Ypač tiems, kurie mėgsta namuose atsipalaiduoti ir jaukiai leisti laiką. Su jūsų išrinktu ir dovanotu chalatu, jis tai galės daryti stilingai.