dulkiu siurbliaiŠvarūs namai visada yra siekiamybė, tačiau ne visada paprasta užtikrinti pakankamą švarą. Tinkamai pasirinkti dulkių siurbliai visada gali pagreitinti namų tvarkymąsi, ir užtikrinti, kad namuose bus tikrai švaru. Tinkamiausią dulkių siurblį galėsite išsirinkti atsižvelgę į svarbiausius savo poreikius, ir iš gausybės siūlomų siurblių tikrai atrasite pačius tinkamiausius.

Dulkių siurbliai su maišeliais

Tokie dulkių siurbliai gali būti su vienkartinio ar daugkartinio naudojimo maišeliais, tad galite pasirinkti tokį siurblį, kuris galėtų būti pačiu geriausiu. Dulkių siurbliai su maišeliais paprastai yra labai galingi, jie efektyviai susiurbia įvairius nešvarumus ir dulkes, todėl netrukus namai spindi švara. Dulkių siurbliai su maišeliais gali būti puikiu alergiškų žmonių pasirinkimu.

Dulkių siurbliai su vandens filtru

Tokia pasirinkimo galimybė palanki dėl to, kad nešvarumai yra sulaikomi vandens filtre, ir nebepatenka atgal į aplinką. Jei esate alergiški dulkėms, dulkių siurblys su vandens filtru tikrai puikiai pasiteisins, ir jūsų namai spindės švara.

Cikloniniai dulkių siurbliai

Vienas didžiausių cikloninių dulkių siurblių privalumų yra tai, kad siurbliai yra labai paprastai valomi – išvalyti susiurbtus nešvarumus galėsite greičiau, nes jie kaupiami specialiame konteineryje. Vis dėlto, tokie dulkių siurbliai dažniausiai nėra labai galingi, todėl netinka alergiškiems žmonėms.

Dulkių siurbliai robotai

Dažnas mūsų skundžiasi laiko stoka, ir ne visada pavyksta atrasti pakankamai laiko susitvarkyti namus. Siurbliai robotai tai gali atlikti už jus – jie veikia visiškai savarankiškai, ir gali efektyviai išvalyti dulkes net ir sunkiai pasiekiamose vietose – siurbliai robotai yra plokšti ir gana nedideli, tad nesunkiai gali palįsti po lova ar po spinta.

Plaunantys dulkių siurbliai

Jei namuose yra patiesta kiliminė danga, ar paprasčiausiai turite daug minkštų baldų, plaunantys dulkių siurbliai tikrai padės visa tai išvalyti dar greičiau ir efektyviau. Jums nereikės sugaišti daug laiko valant minkštus paviršius, ir tam neprireiks cheminių medžiagų, galinčių paspartinti plovimo procesą.

Taigi, pagalvokite, kuri šių galimybių galėtų geriausiai pasiteisinti, ir galėsite atrasti tokią pasirinkimo galimybę, kuri leistų jums dar greičiau ir efektyviau išvalyti namus – juk tam ne visada turima pakankamai laiko.