Paskolų verslas vyrauja jau nuo neatmenamų laikų, tačiau šauniausia tai, kad ši rinka nuolat tobulėja. Kai anksčiau vienintelė galimybė paskolai gauti būdavo tik bankai, tai šiais laikais viskas yra kur kas paprasčiau. Visi puikiai žinome lizingo bendroves, įvairius fondus, greituosius kreditus teikiančias bendroves, o paskutiniu metu savo populiarumo piku gali didžiuotis tarpusavio skolinimosi platformos, tarp kurių ir Finbee.lt .

Lietuvoje tarpusavio skolinimosi platformos skaičiuoja vos kelerius metus. Pirmoji jų mūsų šalyje buvo įkurta dar tik 2012 metais, tačiau sulaukė neįtikėtino pasisekimo. Vos per keletą metų spėjo atsidaryti nemažai skolinimosi platformų, tačiau viena sėkmingiausių platformų yra laikoma Finbee.lt. Būtent ši platforma sutelkė didžiausią klientų ratą ir siūlo pačias patraukliausias sąlygas.

Kalbant apie Finbee.lt plačiau, verta paminėti, kad ši tarpusavio skolinimosi bendrovė pirmoji pasiūlė investuotojams garantą, kad skolininko nemokumo atveju, pinigai bet kuriuo atveju bus grąžinti, pasitelkiant jų pačių sukurtą draudiminį fondą. Tai itin smarkiai patraukė investuotojų dėmesį, kurie įgavo pasitikėjimą ir pradėjo investuoti dideles sumas, taip sukuriant didesnę pasiūlą ir mažinant palūkanų normas.

Būtent mažesnės palūkanų normos tapo kur kas parankesniu įrankiu žmonėms, imantiems paskolas. Visi puikiai supranta, kad palūkanų normos daugelyje atvejų yra per daug išpūstos, o norint paskolą gauti greitai, procentaliai palūkanų normos yra dar aukštesnės.

Tampa daugiau nei aišku, koks vargas laukia žmonių, kurie naudojasi greituosius kreditus teikiančių bendrovių paslaugomis. Būtent dėl per didelių palūkanų normų daugelis žmonių yra susidūrę su įvairiais finansiniais išbandymais bei problemomis. Tačiau nuo šiol viskas bus kitaip, nes paprasčiausių tarpusavio skolinimosi platformų pagalba pinigus gausite taip pat greitai, tik su didesne saugumo garantija bei mažesnėmis palūkanų normomis.

Laikas nustoti vergauti įvairioms bendrovėms, kurios nepagrįstai išpučia palūkanų normas, taip apsunkinant kelią, norint pasiimti tam tikrą paskolą. Su lyderiaujančiomis tarpusavio skolinimosi platformomis, kuriose skolinatės tiesiai iš žmonių, viskas tapo kur kas paprasčiau. Jūs tiesiog pasiimate paskolą ir galite jaustis užtikrintai, kad nepermokėsite. Tuo tarpu pačios platformos pasirūpins absoliučiu investuotojų ir skolininkų saugumu bei visišku skaidrumu, kad tarpusavio skolinimosi platformos ir toliau galėtų sėkmingai plėstis.