paskolosDabar paskola internetu vis dažniau imama ne įprastiems vartojimo poreikiams patenkinti, o būtent kitų skolų padengimui. Tokia sąlygas sukuria pačios kreditų bendrovės. Anksčiau dauguma kreditorių buvo susikoncentravę į paskolų teikimą, o dabar šios bendrovės jau siūlo klientams perkelti turimus įsipareigojimus. Tai reiškia, kad dabar populiarėja ne įprastos, o būtent refinansavimo paskolos. Tokius kreditus dabar išduoda daugelis įmonių, nes po paskutinių pataisų atnaujinimo, kreditoriams tenka ieškoti kitų pasipelnymo būdų. Refinansavimo paskolos dabar yra naudingos ir patiems klientams, todėl šios paslaugos sureikšminti nereikėtų, nes nauda būna abipusė.

Besiskolinantys asmenys dabar turi gerai apskaičiuoti savo turimus įsipareigojimus, nes perkeliant juos kitur, galima sutaupyti gana nemažai pinigų. Pavyzdžiui, visi greitieji kreditai, kuriems taikomas ilgesnis nei kelių metų mokėjimo terminas, dažniausiai turi nemažas palūkanas. Jeigu tokie kreditai buvo imti prieš kokius metus, tai perkelti juos dabar būtų naudinga, nes perkeliant palūkanos bus mažesnės. Taip yra todėl, kad per paskutinius metus jau buvo ne vienas įstatymo pakeitimas, kuris nurodė, jog kreditoriai turi dar labiau sumažinti palūkanų normą. Tad, jūs dabar perkelti paskolas galite tuo atveju, kuomet norite mokėti mažesnes įmokas ir palūkanas.

Perkeliant įsipareigojimus, vartotojai sutaupo gana nemažai, nes palyginant su praėjusių metų palūkanomis, dabar jos yra vos ne dvigubai mažesnės. Patys paskaičiuokite kiek sutaupytumėte pinigų, jeigu netektų mokėti visų palūkanų ankstesniam kredito teikėjui.

Perkeliant paskolą, jūs galite pasinaudoti savo teise nemokėti palūkanų už kredito nesinaudojimo laikotarpį. Paprasčiausiai, jeigu iki visiško skolos grąžinimo liko keli metai, tai už tą laikotarpį jūs neturėtumėte mokėti palūkanų, nes kreditorius jų tiesiog imti negalėtų. Perkėlus paskolas, jums jau būtų taikomos kitos palūkanos – mažesnės.

Kreditus refinansuojančios įmonės pabrėžia, kad dabar internetu galima refinansuoti net ir kelių tūkstančių eurų siekiančius įsipareigojimus. Nuo tokių sumų palūkanos pas ankstesnius kreditorius susidaro gana nemažos, todėl tikrai turėtumėte pagalvoti apie perkėlimą. Taip pat reikia pabrėžti, kad skolos grąžinimas anksčiau laiko kai kur turi būti įforminamas specialiu prašymu.