Visos atsakingos logistikos įmonės siekia ir daro viską, kad kroviniai saugiai pasiektų gavėją. Todėl prieš pasirenkant tiekėją, rekomenduojama pasidomėti bent keletu vežėjų. Nei viena pervežimo bendrovė nesiekia, kad kroviniai dingtų ar būtų pažeisti, tačiau nutinka visko.

Pervežimų įmonės yra visiškai atsakingos už krovinį nuo jo paėmimo iš kliento, turi vadovautis Lietuvos ekspeditorių bendrosiomis ekspedijavimo sąlygomis. Klientas šiuo atveju privalo krovinį saugiai supakuoti, teisingai užpildyti krovinio dokumentus, pateikti teisingą informaciją ir adresą. Tarptautinius pervežimus vykdančios bendrovės turi papildomai laikytis CMR konvencijos (Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija).

Daugelis maršrutų sausumos keliais iš Lietuvos ir atgal yra Europos ir Skandinavijos kryptimis. Europoje populiarūs maršrutai yra į Daniją, Vokietiją, Didžiąją Britaniją, Airiją, Skandinavijoje – į Norvegiją, Švediją, Suomiją, įskaitant daugelį šių šalių miestų. Krovinių gabenimas gali būti dalinis ir pilnas. Atitinkamai, kokia yra paslauga, kroviniai gali būti surenkami iš skirtingų vietų (miestų). Dažniausiai surinkimas vienoje šalyje vyksta kitu transportu, nei krovinys vežamas į paskirties šalį. Visi surinkti kroviniai atvežami į pakrovimo punktą, yra pakraunami į vieną vežėjo transporto priemonę, kuria keliauja į tikslinę šalį. Gali būti, kad dalis krovinio būna iškraunama ir kitoje, pakeliui esančioje šalyje, pagal krovinio paskirties vietą.

Vežėjas privalo užtikrinti saugų krovinio gabenimą, pasirūpinti, kad transporto priemonės atitiktų reikalavimus ir vežėjo dokumentai būtų tvarkingi. Tokiu atveju, kai gabenami daliniai kroviniai, jų surinkimą dažnai vykdo kiti paslaugos teikėjai. Čia svarbu pasirinkti patikimus partnerius, kad išvengti nemalonumų – perkraunant kroviniai nebūtų apgadinami arba prarandami nelaimngo atsitikimo metu. Tam, kad išvengti finansinių nuostolių dėl krovinio sugadinimo ar jo praradimo, logistikos įmonės pasirūpina krovinio draudimu, kuris atitinkamai gali skirtis. Todėl verta įsigilinti į pasirinktos įmonės siūlomo krovinio gabenimo draudimo sąlygas.