Žmonės dabartinėmis gyvenimo sąlygomis dažnai yra prispausti rutinos. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl tiek daug žmonių visame pasaulyje kenčia nuo nerimo, streso, depresijos ar kitokios slegiančios būsenos. Vis tik, įmanoma ištaisyti viską, svarbiausia skirti bent šiek tiek laiko pačiam sau. Naujausi moksliniai tyrimai patvirtina, kad žaidimai yra vienas efektyviausių būdų, padedančių mažinti stresą, išskiriančių endorfiną ir taip gerina žmogaus psichologinę savijautą. Visuomenėje vyrauja stereotipas, kuriantis neigiamą požiūrį į vyresnio amžiaus žaidėjus, o mamos savo vaikams vis dar dažnai priekaištauja dėl jų pomėgio žaisti kompiuterinius žaidimus. Žinoma, kas per daug – tas nesveika, tačiau žaisdami kompiuterinius žaidimus pasijusite kur kas geriau, nusiimsite įtampos naštą po sunkių dienos darbų bei puikiai praleisite laiką.

Nieko nuostabaus, kad populiariausi šiuo metu yra kompiuteriniai žaidimai. Tiesą sakant, šiuo metu tai yra vienas pelningiausių verslų visame pasaulyje. Milijonai žaidėjų nuolat žaidžia sau patinkantį žaidimą, o jų taip pat yra begalybė. Jau nekalbant apie tai, kad pasaulyje egzistuoja nuolatinis mūsų visų gyvenimo palydovas personalinis kompiuteris, yra įvairiausių konsolių, kuriamiems žaidimams yra išleidžiami milijonai, o jiems tobulėjant vis labiau prieinama prie to, kad netrukus bus sukurta realaus gyvenimo alternatyva virtualioje erdvėje. Taipogi, egzistuoja ir daug internetinių online žaidimų, kuriuose žmonės komunikuoja ir tam tikra prasme gyvena alternatyviame pasaulyje. Nors tai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kiek šiurpoka, tačiau visuomet sveika atsiriboti nuo realiojo pasaulio, jų problemų ir bent kurį laiką apie nieką negalvoti.

Jeigu ir jūs esate išsiilgęs poilsio, dažnai kenčiate stresą bei nerimą, skirkite bent šiek tiek laiko sau. Jums visai nebūtina išleisti krūvos pinigų, kad galėtumėte linksmai pramogauti. Viskas ko jums reikia – tai kompiuteris bei mėgstamas kompiuterinis žaidimas. Jeigu tokio dar neišsirinkote, visuomet galite apsilankyti šauniausiame žaidimų apžvalgos tinklalapyje www.zaidimupasaulyje.lt . Didžiulis žaidimų apžvalgos repertuaras garantuos, kad rasite būtent tai, ko ieškote. Kai atrasite, pradėkite mėgautis gyvenimu ir bent trumpam atsipalaiduokite nuo visų kamuojamų problemų, nes jūs to nusipelnėte. Žaidimai – tai vienas efektyviausių būdų, padedančių kovoti su bloga nuotaika.