kredito grazinimasSkolintis reikia atsakingai, tai yra, galvojant apie tai, kaip toliau vyks pats kredito grazinimas. Tik tada, jeigu jūs galite dirbti, turite oficialias pajamas, nereikia atiduoti visų pinigų kokiai nors keistai įstaigai (sektai?) ir nėra kitų paslėptų dalykų, jūs turėtumėte imti kreditus. Žinoma, dažnai žmonės skolinasi dėl paprastų kasdienių poreikių, ir galbūt jūs taip pat esate būtent toks žmogus. Taip ar ne, bus matyt, o kol kas norime tiesiog suteikti patarimus, kaip iš tiesų reikia mąstyti skolinantis, kad kredito grazinimas dalimis jums netrukdytų gyvenime, ir vyktų sklandžiai. Orientuosimės į paprastus vidutinius žmones, kurie turi kažkokį stabilų pragyvenimo šaltinį.

Didinkite pajamas

Pirmiausia tai, kad jums buvo reikalinga skolintis, ir kad dabar vyksta kredito grazinimas, rodo, kad jūs turite didesnius poreikius negu galimybes. Vadinasi, ne pro šalį būtų pasistengti daugiau uždirbti. Gal kažkas galvosite, kad geriausia yra dirbti vieną įprastą darbą, bet iš tiesų siūlome kabintis į gyvenimą labiau. Paklauskite savęs klausimų, ar jūs gaunate adekvatų užmokestį už savo darbą? Gal jums priklauso didesnis, tereikia pasikalbėti su darbdaviu? O gal jūs esate nuskriaustas dėl to, kad nepakeliamas pareigose? O gal jums reikia papildomo darbo arba tiesiog apskritai kito, nešančio didesnes pajamas? Kartais reikia pasistengti ir iš savęs išauginti dar geresnį specialistą, pavyzdžiui, jūs galite pasistengti surasti savyje naujų gebėjimų, pradėti mokytis, pasibaigti kažkokius kursus, o tai padėtų karjeroje ieškant geresnės darbo pozicijos. Taigi, tokiu atveju, kredito grazinimas dalimis jums būtų galbūt lengvesnis. Nebijokite apmąstyti savo gyvenimo ir nuspręsti, kada ir kaip galėtų būti keičiama jūsų karjera. Daug žmonių nedrįsta daryti to, ką privalo, nes tiesiog galvoja apie viską kaip apie vieną dieną į priekį. Jeigu priimsite ryžtingus sprendimus ir ieškosite geresnio gyvenimo, tada jums bus tik geriau.

Taupykite protingai

Žinoma, ne iš karto pavyks pasididinti pajamas ir kredito grazinimas vis tiek turės vykti. Jo nenukelsi kažkur, kitaip tai bus laikoma neigiamai jūsų mokumo istoriją veikiančiu įvykiu. Taigi, dar žinoma be to, kad stengsitės rasti didesnes pajamas, jums taip pat reikės ir pasirūpinti asmenine taupymo programa. Niekas nesitiki, kad įvyks kredito grazinimas anksciau laiko, nes tiek turbūt nesutaupysite. Tačiau vis tiek reikės pasistengti grąžinti pinigus. Ir geriausia, jeigu juos grąžinsite kuo mažiau keldami streso. Taigi, tikriausiai pasispausite ir bandysite sutaupyti. Tai – normalus veiksmų planas, kurio turbūt imtųsi dauguma žmonių, norinčių grąžinti skolas. Tačiau kaip jūs taupysite? Reikėtų susirašyti, kur paprastai išeina jūsų visos pajamos, kur jas išleidžiate, ir griežtai apmąstyti, kaip turėtų būti taupoma, kur turėtų būti pajamos leidžiamos. Galvoti reikėtų ne tik apie tai, ar už sutaupytą sumą galės būti atliekamas kredito grazinimas po 3 menesiu, bet ir, kaip pasikeis jūsų gyvenimas, jeigu pinigus sutaupysite numatytoje srityje. Tarkime, jeigu taupysite visiškai atsisakydami normalaus maisto, pablogės sveikata. Jeigu taupysite atsisakydami prabangių rūbų – gal nieko tokio baisaus ir nenutiks, atrodysite ne taip gerai, tačiau tikrai būsite sutaupę.

Leiskite žinoti kitiems žmonėms apie tai, kad taupote. Tegul artimi draugai ir giminės žino, kad vyksta jūsų sms kredito grazinimas. Tada jie supratingiau vertins daug dalykų, nereikalaus, kad neštumėte brangias dovanas į gimtadienius, nevers jūsų kartu restorane užsisakyti brangius patiekalus, o gal jus net pavaišins kava.