mikroautobusų nuomaMikroautobusų nuoma – tikriausiai vienas geriausių variantų, kai reikia pervežti svečius organizuojant įvairiausias šventes – vestuves, mergvakarius, bernvakarius ir kitokius pasilinksminimus. Paprastai tokių renginių metu vykstama į keletą skirtingų šventės vietų. Tad patogi ir talpi transporto priemonė tiesiog būtina. Žinoma, galima pasinaudoti alternatyvomis – limuzino nuoma, taksi paslaugomis, bet juk tai visada kainuos brangiau. Na, o mikroautobusų nuomos kaina gali priklausyti nuo keleivių skaičiaus, kelionės (tai yra nuomos) trukmės, jūsų kelionės maršruto, pasirinkto mikroautobuso ir suderintų papildomų pageidavimų.

Važiuojant mikroautobusais galima sudaryti visas sąlygas, kad šventė tęstųsi ir žmonės puikiai jaustųsi. Mikroautobusų nuomos paslaugas siūlančios įmonės visada pasistengs, kad jūsų šventės organizavimas ir pati šventė vyktų sklandžiai, o jums nekiltų papildomų rūpesčių, susijusių su svečių vežimu. Jūsų paslaugoms ir pageidavimams bus patogūs mikroautobusai, turintys nuo 8 iki 20 vietų. Automobilį galite išsinuomoti kartu su patyrusiu ir paslaugiu vairuotoju, kuris numatytu laiku galės atvykti į bet kurią jūsų nurodytą vietą – naktinį klubą, kaimo sodybą ar kitą jūsų pasirinktą punktą – ir nuvežti jus bei jūsų svečius jūsų nurodytais adresais, pavyzdžiui, po šventės visus išvežioti namo. Be to, nuomojantis mikroautobusą šventei, jį galima papuošti norimais atributais, atitinkančiais šventės nuotaiką, galima pasirūpinti, kad automobilyje skambėtų jūsų pageidaujama muzika. Visas tokias šventines detales galima suderinti su mikroautobusų nuomos įmone.

Organizuojate mergvakarį? Puiki idėja – išsinuomoti mikroautobusą, jį atitinkamai papuošti ir vežioti šventės dalyves. Mikroautobuse sutilps nemaža merginų kompanija ir galės jame linksmintis, o šventės nesugadins netgi blogas oras, nes visas numatytas vietas mikroautobusu galėsite pasiekti saugiai ir patogiai. Juo nuvyksite į klubą ar bet kurią kitą išsirinktą pasilinksminimo vietą arba važinėsitės gamtoje. Linksmi ir paslaugūs vairuotojai, pasistengs, kad jūsų mergvakario kelionė vyktų sklandžiai. Mikroautobusas – tai tokia transporto priemonė, kuri nevaržys jūsų fantazijos, kuriant šventės scenarijų, šiuo atveju organizuoti įvairius siurprizus, kaip tik labai patogu. Pavyzdžiui, stotelėje jūsų gali laukti vienišas pakeleivis – striptizo šokėjas. Išsinuomojus mikroautobusą, atitinkamai linksmai, su vienišomis pakeleivėmis, organizuoti galima ir bernvakarius ar dar kitokias linksmybes.