spintos stumdomomis durimisSpintos stumdomomis durimis vienas populiariausių interjerų sprendimų, planuojat namų erdvę. Jos talpios, stilingos ir patogios. Visgi, jei tokios spintos dar nesate turėjęs, gali kilti nemažai klausimų: kaip išsirinkti kokybišką produktą už protingą kainą? Kaip išsirinkti spintą, kad ji puikiai įsikomponuotų kambaryje? Į šiuos ir kitus aktualius klausimus ir pabandysime atsakyti.

Patogu ir paprasta

Jei norite tvirtų, universalių ir lengvai montuojamų spintos durų, rinkitės tokias, aplink kurias yra rėmelis, atstojantis rankeną. Tiesa, tokio tipo durys nepaslepia bėgelių, be to, durys nebus vientisos ir nepaslėps važinėjimo mechanizmo. Kita vertus, tai bene pigiausios ir universaliausios spintos stumdomomis durimis, nes jas galima sumontuoti ir neįprastose erdvėse.

Kaina ir kokybė

Savaime suprantama, kad, perkant naują daiktą, norisi, kad jis tarnautų ne vienerius metus, todėl dėmesį pirmiausia reikia skirti kokybei, o tik vėliau kainai ar estetiniam grožiui. Durys susideda iš profilių sistemos ir durų užpildo. Paprastai apie sistemos kokybę galima spręsti iš jos ratelių kokybės. Pats pigiausias variantas – durys iš laminuoto medžio. Kita vertus, tai tikrai nėra pats prasčiausias pasirinkimas, nes čia atsiveria plačios ir tik jūsų fantazijos apribotos spintos durų apipavidalinimo galimybės.

Saugumas nelaimės atvejais

Jei nusprendėte, kad spintos stumdomomis durimis su veidrodžiais idealiausiai tiks jūsų namams, turbūt kyla klausimas, ar nuolat judinant spintos duris, veidrodis neiškris ar nesuduš. Veidrodis gali įskilti, jei su juo neatsargiai elgsitės, tačiau jis tikri neiškris, kadangi visos spintos veidrodinės dalys yra padengiamos specialiomis matinėmis plėvelėmis, kurios apsaugo veidrodį, o tuo pačiu ir jus. Taigi, net jei stipriau stuktelėsite spintos durimis, veidrodis liks savo vietoje.

Kur statyti spintą?

Vienas populiariausių variantų – tamsūs kambarėliai, gerai perplanavus jų erdvę galima sukurti išties įspūdingą spintą. Spintos stumdomomis durimis taip pat puikiai išnaudoja ir įvairias nišas. Tiesa, tai tikrai nereiškia, kad tokiai spintai būtina niša, ją galima montuoti ir prie paprastos sienos, tik tokiu atveju prireiks vienos papildomos šoninės sienelės. Be to, reiktų gerai apgalvoti ar jūsų norimoje vietoje pastatyta spinta gerai atrodys, nes, vieną kartą pastatę stintą stumdomomis durimis, jos į kitą vietą tiesiog neperstumsite.

Tad jei norite originalaus sprendimo savo namuose, vertėtų kreiptis į profesionalus.