Akcija žaislamsJei koks nors žmogus pasakytų, kad nuperka savo vaikui žaislą kartą per metus, kiti tėvai pamanytų, kad tai nelabai vykęs pokštas. Nes visi puikiai supranta, jog vaikui dėmesys reikalingas ne tik per gimtadienį ar Kalėdas. Todėl ir akcija žaislams praverčia ne kas dvylika mėnesių, o gerokai dažniau.

Skirtingos akcijos

Galima išskirti tris akcijų tipus skirtingų rūšių parduotuvėse. Šiuo atveju norime paminėti prekybos centrus, specializuotas žaislų parduotuves ir internetines parduotuves.

Prekybos centrai

Akcija žaislams prekybos centruose paprastai pasižymi tokia specifika: siūloma tam tikra nuolaida visiems žaislams. Nuolaidos dažnai pasirodo prieš Kalėdas, nors puikiai suprantate, kad palepinti sūnų ar dukrą nauju žaislu reikia ne tik tuomet.

Prekybos centrus galima apibūdinti kaip „viskas viename“. Į pirkinių vežimą galite įsidėti naujas šlepetes, sulčių, sausainių, žurnalą ir minėtųjų žaislų. Lentynose randama automobiliukų, lėlių, tad tėvai išrenka įdomių daiktų ir sūnui, ir dukrai.

Specializuotos žaislų parduotuvės

Prekybos centrai TV eterį užima gerokai dažniau nei specializuotos žaislų parduotuvės. Turbūt nė neprisimintumėte, ar pastarosios kada nors reklamavosi televizijoje. Jei tokia parduotuvė įsikūrusi kokiame prekybos ir laisvalaikio centre, tikėtina, jog visas centro parduotuves suvienijantis išpardavimas pasieks ir žaislų lentynas. Tuomet akcija žaislams turėtų pradžiuginti ieškančius, ką nupirkti vaikui.

Žodis „specializuota“ sufleruoja, kad duris praversite turėdami konkretų tikslą. Tai ne prekybos centras, kur vieną akimirką į krepšį dedate saldainių dėžutę, o kitą akimirką matuojatės basutes. Žinoma, jei dar nenusprendėte, ar pirksite pliušinį meškiuką, ar Lego konstruktorių, pagalbos ranką išties konsultantai.

Internetinės parduotuvės

Girdėjote kalbų apie nemalonius parduotuvių konsultantus? Tokiu atveju (ir dėl daugybės kitų priežasčių) rekomenduotas pirkimas internetu. Apie el. erdvės akcijas sunku kalbėti vienareikšmiškai. Čia neretai siūloma itin patraukli akcija žaislams. Nuolaidos kartais labai svariai sumažina prekės kainą.

Ar akcija žaislams internete taikoma visoms prekėms? Pardavėjų išmonė pagirtina – kai kada taikomos nuolaidos visoms šios srities prekėms, kitais atvejais pigesne kaina vilioja keletas žaislų. Įdomu tai, jog nuolaidų pasiūloma net ir neseniai sandėlį pasiekusiems daiktams.

Ką gi, aptarėme keletą parduotuvių ir jų akcijų tipų. Svarbu dar kartą paminėti, kad dėmesys vaikui reikalingas ne tik kartą per metus. Na, o akcijos suteikia galimybę praskaidrinti vaikišką žaidimų pasaulį. Sakote, dėmesys nėra tik žaislai? Ir esate teisūs. Tačiau tai visgi yra viena iš sudedamųjų dalių siekiant, kad vaiko kasdienybė būtų turininga.