Drabužiai moterims ir panelėms – kas privalo, šiemet, atsidurti tavo spintoje?

drabužiai moterimsŠiemet, drabužiai moterims, kaip niekad, išsiskiria siluetų gausa ir plačia spalvų palete. Pagaliau derinamas šilkas su nėriniais, o drabužiai moterims didelių dydžių papuošė visų dizainerių kolekcijas. Tad kokios tendencijos karaliaus šį sezoną ir kas turi užkariauti kiekvienos stilingos merginos spintą?

Pirma ir auksinė taisyklė – nenubėgti toli nuo savo pamėgto stiliaus. Drabužiai moterims ir apskritai spintos turinys turi sudaryti vientisą, Jus atspindinčią harmoniją. Labai garsi Amerikos įvaizdžio konsultantė Debora Darling turi savo apsipirkimo taisykles skirtas moterims. Pagal jas apsipirkinėja žvaigždės ir žvaigždūnai.

  • Pirmoji, ir pasak konsultantės, svarbiausia taisyklė yra atsisakyti pagundos pirkti aprangą dėl garsios etiketės, Tarkim, pamatome ženklą “drabužiai iš Anglijos – garsiausių dizainerių kolekcijos” ir knibžda mintis kaip įsisukti ir papildyti savo garderobą kokiu “Versaci” siūloma smulkmenėle. O jeigu ant ant rūbo puikuojasi “Armani” arba garsiosios “DG” (“dolce ir gabbana”) tai mintys apie rūbą priskrenta kaip purvinas lapas rudenį prie bato. Tačiau reiktų apsvarstyti kiek namie yra tokių “tituluotų” drabužių, kurių nei karto taip ir neapsivilkome.
  • Antroji taisyklė – drabužiai moterims turėtų būti perkami galvojant apie jau turimus rūbus. Taip bus paprasčiausiai sukurti naujus derinius, nesukant galvos ką čia apsirengus prie naujojo itin ekstravagantiško sijono. Taip garsioji žvaigždžių stilistė primena, kad vienos pastelinės spalvos rūbus dėvėsite tikrai dažniau už ryškius margaspalvius.
  • Trečioji taisyklė daugelį ne tik nustebins, tačiau galbūt prajuokins ar net papiktins. Investuoti į klasikinius drabužius moterims, tokius kaip klasikinių siluetų kelnės, sijonai ir švarkai ar suknelės yra labai racionalus ir praktiškas sprendimas. Tuo tarpu investicija į vieno sezono klyksmą greičiausiai neatsipirks. Todėl verta įsigyti klasikinį kostiumą, kurį kiekvieną sezoną galėsite papuošti naujais akcentais. Taip sutaupysite ir visuomet atrodysite klasiškai.
  • Svarbiausias visų taisyklių pagrindas yra savijauta. Drabužiai pirmiausiai turi patikti Jums. Jeigu juose jaučiatės patogiai, greičiausiai, nunešiosite apdarą iki skylių. Jeigu vis kažko “nelimpa” prie kūno, tai taip drabužis ir rinkis dulkes spintoje.

Drabužiai moterims internetu

Jau niekam ne paslaptis, kad drabužiai moterims internetu pigiau. Internete knibžda el. parduotuvių, tačiau jeigu pamėgote vieną el. parduotuvę tai galima joje susitarti dėl lanksčios nuolaidų sistemos ir garderobą pildytis tik tenai. Tarkim, dažniausiai apsipirkinėjant pagal paiešką – “drabužiai moterims vented” garantuotai gausite specialius pasiūlymus tik Jums.

Taip įsigyjami drabužiai moterims pigiau, o Jūs visuomet stilinga ir dar pavyksta sutaupyti. Tinkamai parinkti ir prižiūrimi drabužiai moterims įkvepia pasitikėjimo ir prideda žavesio.