Gera virtuvės įranga – jūsų komforto užtikrinimas

Visi puikiai žino, kad kai sugurgia skrandis, mes traukiame į virtuvę, tačiau tai, kad tokia prabanga, kokią maisto prasme turime dabar, ankščiau žmonijai buvo tik svajonė. Net ir dvarininkai bei didikai, turėjo pakankamai tiksliai nustatytas valgymo valandas, nes maisto paruošimas dažniausiai užtrukdavo pakankamai ilgą laiko tarpą. Net toks kasdienis maistas, kaip makaronai, kurio gaminimas šiais laikais užtrunka vos penkiolika minučių, ankščiau užtrukdavo žymiai ilgesnį laiko tarpą, nes pačius makaronus taip pat reikėjo pagaminti, tas pats galioja ir kalbant apie beveik bet, kurį patiekalą, kurį dabar mes įsivaizduojam esant tokiu, kuris greitai paruošiamas.

gartraukisDidžioji dalis mūsų patogumų žinoma yra sukurta pačios maisto pramonės, kuri pasitelkusi techninius laimėjimus maistą apdoroja taip, kad jį būtų galima itin greitai pagaminti, o taip pat ilgai išlaikyti po to, kai jį parsinešame iš parduotuvės. Tie techniniai laimėjimai be jokios abejonės yra naudojami ne vien maisto pramonės, tačiau ir mūsų pačių. Tikriausiai nepagalvojote apie tai, kad virtuvėje yra beveik tiek pat, o gal net ir daugiau buitinės technikos nei visame likusiame jūsų būste – šaldytuvas, gartraukis, viryklė su orkaite, virtuvės kombainas, elektrinis arbatinukas ir t.t. Visi šie prietaisai ir įrenginiai yra skirti vienam tikslui – palengvinti jūsų maisto paruošimą.

Dar prieš kelis dešimtmečius šaldytuvai nebuvo prikemšami begalės maisto produktų, nes žmonės tiesiog nebūtų spėję jų suvartoti iki tada, kai jie būtų pradėję gęsti. Tuo tarpu šiandien nuvažiavę į prekybos centrą, mes galime prisikrauti pilną automobilio bagažinę maisto ir nebijoti, kad ką nors teks išmesti, nes ir pats maistas yra apdorotas taip, kad išliktu tinkamas vartoti kuo ilgesnį laiko tarpą, o taip pat ir šaldytuvai yra pritaikyti kuo ilgesniam maisto produktų išlaikymui. Šaldymo kamera, paprasta kamera, vaisiams ir daržovėms skirtos kameros, visi šie įrengimai kiekvienai mestais yra tobulinami dėl mūsų visų komforto ir patogumo. Tą patį galima pasakyti ir apie visus kitus virtuvės įrenginius. Jei prieš kelis dešimtmečius pagamintas gartraukis ir panaikindavo dalį gaminimo metu susidariusių garų, tai jo tikrai negalima lyginti su šių dienų gartraukiais, kurie panaikina drėgmę, mikrobus, riebalus ir kitas kenksmingas medžiagas atsirandančias maisto gaminimo metu. Naudojant gartraukį namuose, virtuvės oras bus tiek pat grynas ir šviežias, kiek visų likusių patalpų esančių jūsų namuose oras.

Žinoma nereikia pamiršti trijų svarbiausių ir dažniausiai naudojamų įrenginių – mikrobangų krosnelės, viryklės ir elektrinio virdulio. Visais iš jų daugelis žmonių kiekvieną dieną naudojasi ne po vieną kartą. Elektrinis virdulys yra būtinas rytinei kavai užsivirti, mikrobangų krosnelė visuomet padeda skubantiems pasišildyti skanaus maisto (jokio skirtumo ar tai jūsų vakarienės likučiai ar pusfabrikatis gaminy), o viryklė padeda pasigaminti tikrai skanius pietus ar vakarienę, kuria galite pavaišinti ir savo svečius. Šie įrenginių technologijos taip pat nestovėjo vietoje. Elektrinės viryklės per pastaruosius keletą metų labai patobulėjo ir turi begale skirtingų kaitinimo elementų pasirinkimų, mikrobangų krosnelės įgavo naujų funkcijų, o elektriniai virduliai gali vandenį užvirti žymiai greičiau sunaudodami mažiau energijos nei ankščiau. Mes tiesiog norime pasakyti, kad net pasižiūrėjus į tokią paprastą ir mums kasdienę erdvę kaip virtuvę, galima matyti monotoniją arba galima įžiūrėti mūsų civilizacijos laimėjimų visumą, prie kurios daugybė žmonių prisidėjo metų metus tobulindami savo išradimus ir prie, kurios prisidedame ir mes savo kasdieniu darbu ir triūsu.