Kaip paprastai atgauti paskolintus pinigus?

               Jūs atsidūrėte tokioje situacijoje, kai draugas ar šeimos narys paprašė iš jūsų pasiskolinti pinigų. O gal jie net neklausė, bet užsiminė, kad jiems labai reikia pinigų. Mes visi kartkartėmis kovojame su pinigų problemomis, ir dauguma iš mūsų tam tikru savo gyvenimo etapu ten buvo.

             Remiantis finansų tyrimu, kasmet  draugai ir šeimos skolinasi iš savu daugiau nei iš oficialių įmonių. Reikia daug drąsos ar nevilties paprašyti pinigų, todėl prieš nuspręsdami, ar skolinti juos, ar ne, skirkite šiek tiek laiko pagalvoti, kaip tai gali turėti įtakos santykiams. Jei jau paskolinote kažkam pinigų, skaitykite patarimų, kaip galite susigrąžinti paskolą, nepažeidžiant ilgalaikių santykių. Santykių vertinimas. Laikydami paskolas tarp šeimos ir draugų kaip verslo sandorį, vartotojai gali apsisaugoti nuo žalos svarbiems santykiams dėl pinigų. Nors galite jaustis linkę padėti artimam žmogui finansų srityje, svarbu atvirai pranešti apie grąžinimo lūkesčius, kad niekas neliktų nežinioje arba  santykiai nuo to nepablogėtų.

                Prieš skolindami draugui pinigus, paklauskite savęs apie santykius, kuriuos turite su tuo žmogumi. Prieš apsispręsdami, ar skolinti jiems pinigus, svarbu pagalvoti apie šiuos klausimus. Jūsų gauti atsakymai ateityje gali lemti santykių pobūdį, todėl gerai pagalvokite apie šiuos dalykus; Ar skola paveiks jūsų santykių kokybę? Kas atsitiks, jei jie negalės jums grąžinti? Ar tai sukels plyšį tarp jūsų? Kaip elgiatės, kai tai atsitiks? Jei jie yra jūsų sutuoktinis ar šeimos narys, kaip galite užtikrinti, kad paskola nesukeltų galios disbalanso, kuris kurstytų argumentus ateityje? Jei jie yra artimi draugai, kaip jūs užtikrinsite, kad skola bus išieškota, neprimindami jiems kaskart, kai juos pamatysite? Ar pinigai jums reiškia daugiau nei santykiai?

               Na, blogiausiu atveju kai jau nebegalite susitarti dėl skolos grąžinimo, visada galite kreiptis į specialistus, kurie jums padeda susigrąžinti paskolintus pinigus https://www.eskolos.lt/apie-mus.