Kaip pasirinkti geriausią vestuvių fotografą?

vestuviu fotografasVestuvės – viena gražiausių švenčių, tad nieko keisto, jog daugelis stengiasi atrasti būdus galinčius padėti akimirkas prisiminti kuo ilgiau. Padėti įgyvendinti šį norą gali ne kas kitas, o profesionalus vestuvių fotografas. Žinoma, siekiant kokybės teks ieškoti pačio geriausio, kitu atveju nuobodžios nuotraukos jus nuvils. Juk fotografija alsuoja ir padeda akimirkomis sugrįžti į pačias nuostabiausias dienas. Įsimintina vestuvių fotosesija bus tik su puikiu savo srities profesionalu. Klausimas, kaip tokį atrasti?

Geras vestuvių fotografas turi patirtį?

Daugelis žmonių ieško tokių specialistų, kurie turi patirtį padedančia tiksliau žinoti, kas ir kaip vyksta. Tas asmuo, kuris dirba labai ilgus metus nebūtinai yra geresnis profesionalas nei tas, kurio patirtis yra labai maža. Žiūrėkite į jau atliktų darbų pavyzdžius, kadangi tai pats geriausias įrodymas, ar nuotraukos jums tiks, ar ne. Kartais jauni žmonės, kurie negali pasigirti labai didele patirtimi, ypatingai stengiasi patenkinti klientų norus. Tai, galbūt, net kur kas geresnis variantas nei labai didelė ir kartais net sustabarėjusi atmintis.

Tiesa, įsimintina vestuvinė fotosesija bus tik su geru savo srities fotografu, kuris moka atlikti paslaugas, tad būtinai reikia atkreipti dėmesį į tai, kokias nuotraukas jis iki šiol yra atlikęs.

Įvertinkite portfolio

Kaip jau minėjome, pats geriausias įrodymas, kad nuotraukos tenkins jūsų poreikius yra susipažinimas su atliktais darbais. Daugelis profesionalų savo nuotraukų pavyzdžius skelbia internete. Ten labai patogu pasižiūrėti ir įvertinti, ar jų stilius ir nuotraukų kokybė yra tokia, kokia jums labiausiai tinka. Svarbiausia, skirti laiko paieškoms. Tokiu atveju tikrai atrasite patį geriausią variantą.

Bendraukite, nes tai padeda sužinoti labai daug

Galiausiai, ieškant specialisto yra labai svarbus bendravimas. Žinoma, nei daugelis fotografų, nei jų klientai dažnai neturi laiko susitikti gyvai ir tokiu atveju belieka džiaugtis telefoniniu pokalbiu. Visgi, jeigu fotografas gyvena tame pačiame mieste kaip ir klientas, tokiu atveju susitikimas yra tiesiog būtinas. Juk nesinori, kad vestuvių šventėje dalyvautų toks asmuo, kuris yra nemalonus bei atžagarus. Galiausiai, labai nemieli ir tie, kurie per daug lenda su savo pasiūlymais. Svarbiausia atrasti malonų žmogų, kuris yra pasiruošęs suteikti jums kokybiškas paslaugas.

Nusistatykite likusius kriterijus

  1. Kokie paslaugų įkainiai? Detaliai susižinokite, kiek kainuoja paslaugos ir ką tiksliai jos apima. Nesirinkite pačio pigiausio varianto.
  2. Kokios tiksliai paslaugos bus suteikiamos? Tai irgi labai svarbu. Kol vieni tik fotografuoja, tuo tarpu kiti net ir filmuoja.
  3. Kada gausite rezultatą? Labai dažnai tenka palaukti net pusę metų, kol jaunavedžiai gali džiaugtis gautomis nuotraukomis. Žinoma, jeigu tuomet garantuojamas puikus rezultatas – verta.
  4. Kokie atsiliepimai yra internete? Atsiliepimai internete gali padėti susikurti nuomonę apie konkretaus asmens paslaugas.
  5. Ar asmuo turi rekomendacijų? Jeigu jums kas nors rekomenduoja profesionalą – galite džiaugtis, kadangi pavyks sutaupyti labai daug laiko.
  6. Ar jo stilius patenkina Jūsų poreikius? Stilius, kuris atsiskleidžia nuotraukose. Kiekvienas menininkas turi savitą.
  7. Kompetentingas vestuvių srityje. Skirtingi fotografai geriausiai dirba skirtingose srityse. Pasirinkite tą, kuris paslaugas būtent teikia vestuvių metu.