Kaip sutaupyti pinigų keliaujant į Rusiją?

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus, Kauno, Rygos, Palangos nuo €15 tik su Flymaster.LTBesidomintiems Rusija ir kelionėmis į ją, reikėtų žinoti, kad artėjant žiemos šventėms brangsta ir bilietai, ir viešbučių numeriai. Į Rusiją keliauja gana daug turistų iš viso pasaulio ir ne paslaptis, kad šioje šalyje naujuosius metus nori sutikti daug žmonių. Dėl šios priežasties ir brangsta tiek lėktuvų bilietai, tiek ir nakvynė prabangiausiuose viešbučiuose. Žinoma, jeigu jus domina tik pažintinės kelionės, tai daug pinigų išleisti nereikės, jeigu vadovausitės tam tikromis taisyklėmis. Verta pabrėžti, kad nemaža dalis turistų naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis, o tai padeda sutaupyti netgi planuojant keliones. Norintiems į Rusiją nuvykti pažintiniais tikslais ir už kuo mažesnę kainą, siūloma pradėti domėtis pigių skrydžių bendrovių pasiūlymais.

Kiekvienas žmogus į bet kokią šalį gali nuskristi už nedidelę sumą, tačiau tam reikia skirti šiek tiek laiko. Matote, jeigu jūs užsisakysite vidutinės klasės bilietus nesidairant į mažiausias kainas, tai be abejo, kad teks išleisti nemažai pinigų. Bet, jeigu skirstumėte su pigių skrydžių bendrovėmis, tai už bilietus mokėti daug neteks, nes skristumėte ekonomine klase, o ši yra pati pigiausia. Tai reiškia, kad norint keliauti į Rusiją ar kitą šalį, būtina rinktis pigių skrydžių bendroves ir ekonominę skrydžių klasę. Taip pat reikia žinoti, kad kai kurias šalis be vizų pasiekti nebus galima. Tai liečia ir Rusiją. Pirmiau susitvarkykite dokumentus dėl vizų ir tik tada planuokite kelionę.

Tiems, kam norisi sutaupyti kuo daugiau pinigų pažintinių kelionių metu taip pat rekomenduojama rinktis ir nakvynę pas privačius asmenis. Pavyzdžiui, tarptautinė sistema AirBnb leidžia itin paprastai užsisakyti kambarį pas privačius asmenis. Tas pats liečia ir Rusiją. Galite rasti ne vieną pasiūlymą, kurio kaina bus nedidelė. Rusijoje irgi yra žmonių, kurie bando uždirbti iš nekilnojamo turto nuomos turistams. Tai jums tikrai padėtų sutaupyti nemažai pinigų.

Visiems norintiems keliauti mažomis kainomis kad ir į tolimus kraštus, tiesiog rekomenduojama rinktis pigių skrydžių bendrovių pasiūlymus bei tokias sistemas kaip AirBnb nakvynės nuomai. Tai vieni pagrindinių būdų siekiant sumažinti kelionių išlaidas.

Daugiau patarimų rasite čia: http://flymaster.lt/rusija/