Kodėl vasara – geriausias metas galvoti apie židinį?

http://www.dovre.lt/Vasara ir žiema – dvi priešingybės. Šiltuoju metų laiku, rodos, neaktualūs tokie dalykai kaip šildymo sistema. Visgi laimi tie, kurie pradeda rūpintis dar likus keliems mėnesiams iki šildymo sezono pradžios.

Tiesa, pats žodis „rūpestis“ gali reikšti daug ką. Kartais „persūdoma“, panikuojama. Jei dar pakankamai laiko, tai kodėl turėtumėte panikuoti? Galite susidaryti sąrašą, ko reikės, ir po truputį skambinti meistrams ar vykti parduotuvėn pasižvalgyti, kokie produktai siūlomi. Ypač patogus ir laiką taupantis sprendimas – apsilankyti interneto svetainėje http://www.dovre.lt/, kur pateikiama garsaus „Dovre“ židinių ir krosnelių gamintojo produkcija.

Ieškant židinio ne veltui rekomenduojama užsukti į http://www.dovre.lt/. Čia susipažįstama su produktais, sužinoma aktuali informacija. Randame ne tik nuotraukas, bet ir aprašus. Štai atsivertę modelio 2175CBS/B aprašą matome techninius duomenis. Šio modelio nominali galia yra 10 kW, o maksimali siekia 12 kW. Ugniakuras pagamintas iš ketaus, o pliauskų ilgis gali būti iki 50 cm. Tai tik keletas iš išvardytų duomenų, padedančių besidomintiems žmonėms susiorientuoti.

Tarp ypatybių užsiminėme, kad ugniakuras pagamintas iš ketaus. Ši medžiaga – tai „Dovre“ specializacija. Naudojama tik aukščiausios kokybės medžiaga, skirta puikiems židiniams. Naudojant ketų sukuriama nepriekaištinga židinio forma, išgaunamas itin geras praktiškumo lygis, židiniai ilgaamžiai. O praktiškumas ir ilgaamžiškumas – labai svarbūs kriterijai kiekvienam pirkėjui. Tad tarsi savaime suprantama, jog „Dovre“ vardas žinomas ne vien gimtojoje Norvegijoje.

Apskritai ketus yra idealus šilumos laidininkas – šis privalumas nepaprastai svarbus. Viena detalė įkaista, ir tuoj pat kitos šalimais esančios detalės „paseka jos pavyzdžiu“. Kadangi kalbame apie židinius, savaime suprantama, jog ketus yra itin atsparus aukštoms temperatūroms – taigi, ir tvirtas. Šis aspektas susijęs su minėtu ilgaamžiškumu – tvirtas židinys tarnauja ilgai.

Ugniai užgesus ketus spinduliuoja sukauptą šilumą dar ištisas valandas – citata iš http://www.dovre.lt/ puslapio. Toks sukauptos šilumos spinduliavimas yra dar vienas pliusas. O ir estetinio žavesio nestinga iš šios medžiagos pagamintiems židiniams. Ieškote funkcionalumo ir grožio? Gaunate visą komplektą – ir aukšto lygio praktiškumą, ir nepriekaištingą estetiką.

„Dovre“ turi savo ketaus liejyklą. Todėl atidžiai kontroliuojamas visas gamybos procesas – taip pasiekiamas rezultatas, vartotojams žinomas kokybės vardu. Viskas, apie ką kalbėjome, ir yra kokybė. O pradėję domėtis likus keliems mėnesiams iki vėsesnių orų galite atrasti akciją – tereikia apsilankyti http://www.dovre.lt/.