Kokias papildomas funkcijas gali turėti plaukų fenai?

Kiekviena moteris turi feną. Be jo tiesiog neįmanoma greitai susiruošti į darbą ar pasidaryti stilingos šukuosenos. Tačiau, ką daryti, kai jūsų senasis fenas sugenda ir reikia pirkti naują? Dabartinėje rinkoje plaukų džiovintuvų pasiūla yra tiesiog stulbinamai didelė. Kainų amplitudė taip pat yra didžiulė. Iš visų šių skirtingų pasirinkimų išsirinkti jums tinkantį ir kokybišką feną yra tikrai itin sunku. Tačiau, kokios yra pagrindinės funkcijos, kurios atskiria vienus plaukų džiovintuvus nuo kitų?

  • FenasTai nuostabus išradimas, sukuriantis neigiamus jonus, kurie panaikintą teigiamą plaukų krūvį ir neleidžia jiems elektrintis. Jei nepirksite pačio pigiausio feno, tikėtina, kad jis turės jonizatorių, tačiau dėl viso pikto, prieš pirkdama pasikonsultuokite su pardavėju.
  • Šalto oro mygtukas. Dalis fenų turi paslaptingą mygtuką, kurį paspaudus staiga pradeda pūsti šaltas oras, nors esate nusistačiusi karštą. Tiesą sakant, šis mygtukas dažnai būna mįslė daugeliui moterų, nes informacijos apie tai kam jis reikalingas dažniausiai nebūna fenų instrukcijose. Tačiau jo paskirtis yra jūsų šukuosenos formavimo palengvinimas. Besidžiovindama plaukus ir formuodama šukuosena naudojate karštą orą, o kai yra beveik sausi paspauskite šalto oro mygtuką ir jis padės užfiksuoti jūsų norimą šukuoseną.
  • Temperatūros kontrolė. Dažniausiai aukštesnės temperatūros oras yra naudojamas tam, kad pašalinti drėgmę iš jūsų plaukų, tuo tarpu žemesnės temperatūros oras yra naudojamas šukuosenai suformuoti, kai plaukai yra maždaug devyniasdešimčia procentų sausi.
  • Galios kontrolė. Kaip su temperatūra, taip ir su galia, jums nebūtina visą laiką oro pūsti maksimaliu pajėgumu, kartais užtenka lengvo oro srauto norimam tikslui pasiekti. Ieškokite plaukų džiovintuvo, kuris turėtų daugiau nei du galios ir temperatūros nustatymus. Tai jums suteiks daugiau laisvės džiovinantis ir formuojant plaukus.

Geras fenas neprivalo kainuoti itin daug. Už vidutinę kainą jūs galite įsigyti plaukų džiovintuvą, kuris turės daugelį ar net visas šias savybes. Kita vertus, jei norėsite įsigyti feną, tuomet jums teks išleisti tikrai nemažą sumą pinigų. Žinoma profesionalūs plaukų džiovintuvai yra gaminami taip, kad galėtų išdžiovinti plaukus aštuoniems klientams per dieną, penkias dienas per savaitę, o tai reiškia, kad toks įrankis jums tarnaus labai ilgą laiką, o taip pat didžioji dalis profesionalių fenų yra žymiai galingesni už buitinius.