Kokybiškam žaidimui – kokybiškos krepšinio lentos

krepšinio lentos Krepšinis yra beprotiškai populiarus Lietuvoje. Šiuo žaidimu domisi vaikai, suaugę, vyrai, moterys – visi, kas tik nori. Tačiau, ar daug žmonių krepšinį žaidžia? Jeigu domitės krepšiniu, bet jo nežaidžiate, tai nieko nelaukite, nes reikalinga įranga nėra brangi, o praleistas laikas bus įdomus ir naudingas. Kalbant apie įrangą, jos nereikia daug – kamuolys bei krepšinio lenta su lanku. Kamuolį išsirinkti lengva, tačiau kaip įsigyti tinkamą krepšinio lentą?

Kokios būna krepšinio lentos?

Visų pirma, reikėtų žinoti, kokios lentos apskritai gali būti. Krepšinio lentos būna įvairios, nes kiekviena iš jų turi tam tikras ypatybes ir netgi funkcijas. Brangesnės lentos yra gaminamos iš grūdinto stiklo, kurio tikrai lengvai nesudaužysite. Galite įsivaizduoti, koks tvirtas yra tas stiklas, jeigu žaisdami krepšinį galite užsikabinti ant lanko ir jis jus laisvai išlaiko. Lankai gali būti spyruokliniai – ši ypatybė padeda lengviau užsikabinti už lanko – o tai mėgsta daugelis krepšinio žaidėjų. Vis dėlto, šios ypatybės nėra būtinos, kad galėtumėte žaisti krepšinį ir visada galima apsieiti be jų.

Kaip išsirinkti tvirtą, ilgaamžę ir tinkamą krepšinio lentą?

Visos krepšinio lentos, iš pažiūros, yra panašios, tačiau, kai pradėsite ieškoti, pamatysite, kad yra daugybė skirtumų. Norėdami įsigyti tinkamiausią lentą, užduokite sau šiuo klausimus:

  • Kur ją montuosiu?
  • Kas žais krepšinį?
  • Koks mano skiriamas biudžetas?

Susidarę tokį sąrašą, galite pradėti ieškoti krepšinio lentos pagal savo išdėstytus poreikius.

Jeigu lentą ruošiatės montuoti lauke, tada patariama rinktis lentą, kuri yra atspari UV spinduliams, o tinklelis atsparus drėgmei. Jeigu lentą montuosite viduje – tokie reikalavimai nėra būtini. Sekantis žingsnis yra montavimo tipas. Namų aplinkoje dabar populiariausios yra sieninės krepšinio lentos. Todėl pagalvokite, kurioje vietoje galėtumėte ją sumontuoti ir ar pagrindas, ant kurio montuosite lentą, yra pakankamai tvirtas.

Dabar turėtumėte pagalvoti, kas žais krepšinį – ar tai bus suaugę žmonės, ar tai bus vaikai, o gal žais ir suaugę ir vaikai? Tokiu atveju rekomenduojama pasirinkti krepšinio lentą, kurioje reguliuojamas aukštis. Tada nesvarbu kas žais krepšinį, visada greitai ir paprastai galite pakelti arba nuleisti visą krepšinio lentą. Dar nepamirškite atkreipti dėmesio į lentos matmenis. Tai ypač aktualu, jeigu krepšinio lentą ruošiatės montuoti viduje, nes jeigu lenta didelė – ji gali neišsitekti taip, kaip planuojate.

Rekomenduojama iškart nusistatyti savo biudžetą, kurį galėtumėte skirti krepšinio lentai. Brangesnė lenta, dažniausiai, būna pagaminta iš geresnių medžiagų ir yra patvaresnė.

Galų gale, pasirinkti ir įsigyti krepšinio lentą visada galite adresu http://vs-sport.lt/lt/39-lentos.