Kompiuterių nuoma – dažnas verslo atstovų pasirinkimas

Kompiuterių nuomaJei sugenda mūsų kasdien eksploatuojama transporto priemonė, vežame ją į autoservisą ir visu jos remonto laikotarpiu naudojamės nuomojamu automobiliu. Jei išvykstame į kitą miestą ilgesniam laikui, naudojamės viešbučių teikiamomis paslaugomis. Tačiau jei sugenda mūsų nepamainomas kompiuteris, atiduodame jį į remonto dirbtuves, o visą jo taisymo laikotarpį sukame galvą, ką daryti su savimi neturint pagrindinės mūsų darbui reikiamos priemonės.

Vis dėlto taip būti neturėtų. Tokiose situacijose geriausia išeitis yra kompiuterių nuoma. Žinoma, verta pabrėžti, kad nemaža dalis žmonių šias paslaugas linkę tapatinti su lizingu. Tačiau tai yra du visiškai skirtingi dalykai. Kaip žinia, lizingas yra finansinis įsipareigojimas tam tikram sutartyje nustatytam laikotarpiui. Lizingo sutarties pasibaigimo dieną, vartotojas perima visas teises į įsigytą daiktą.

Tuo tarpu šiuolaikinė profesionali kompiuterių nuoma yra vykdoma konkrečiam kliento nustatytam laikotarpiui. Tai reiškia, kad už pasirinktus kompiuterius yra mokamas mėnesinis mokestis, o tuomet, kai jų nebereikia – mokestis nutraukiamas ir kompiuteriai grąžinami šių paslaugų teikėjams. Tai yra labai patogu tais atvejais, kai neturime nuosavo kompiuterio arba tuomet, kai tam tikrą laiką reikia turėti ne vieną vienetą.

Tai labai dažnas pasirinkimas pradedančiųjų verslininkų tarpe. Kadangi smulkus ir pirmuosius savo žingsnius žengiantis verslas ne visuomet gali skirti labai daug investicijų, tačiau jų veiklos vystymui reikia papildomos darbo jėgos, kompiuterių nuoma pasitarnauja kuo puikiausiai. Nebelieka būtinybės pirkti daugybę kompiuterių vien tam, kad jūsų darbuotojai, kuriuos įdarbinsite terminuotam laikotarpiui, turėtų jiems reikiamas darbo priemones. Išsinuomoję kompiuterius, galėsite gerokai sutaupyti ir nebesukti galvos dėl kompiuterių priežiūros.

Pastarasis aspektas yra ne ką mažiau svarbus. Jei turite nuosavus kompiuterius, puikiai žinote, kad reikės įsigyti programinę įrangą, reguliariai ją atnaujinti, taisyti įvairius kartais atsirandančius techninius gedimus ir kt. Tačiau nuomoti kompiuteriai tokiais nepatogumais nepasižymi. Visomis minėtomis užduotimis pasirūpina šių paslaugų teikėjai. Kiekviename nuomojamame kompiuteryje yra įrašyta visa reikiama originali programinė įranga, o programos yra atnaujinamos reguliariais intervalais. Tai reiškia, kad vartotojams nebereikia patirti jokių papildomų rūpesčių.