Paprasi patarimai, ką daryti, kad būtumėte gražūs ir sveiki

atrodo graziaiVokų korekcija, ortopedas Vilniuje, anticeliutiniai masažai, SPA procedūros Palangoje – tai tik keletas pasirinkimų, kurie pastaruoju metu yra ypač populiarūs – kadangi vienas svarbiausių tikslų, kurį sau kelia žmonės, yra buvimas sveiku ir gražiu, tad natūralu, kad būtent šie pasirinkimai, kaip tik ir yra tai, kas padės pasiekti šį tikslą. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad sveiki ir gražūs galite būti ne tik tuo atveju, jei pasinaudosite tokiomis paslaugomis, kaip vokų korekcija ar pasinaudosite paslaugomis, kurią gali suteikti ortopedas Vilniuje, bet ir tuo atveju, jei pasinaudosite paprastais, tačiau labai vertingais patarimais, kurių dėka išliksite ir gražūs, ir sveiki.

Ledukų masažas

Sakome, kad vienas svarbiausių žmogaus veido dalių yra akys, todėl labai svarbu skirti joms ypatingą dėmesį. Tačiau svarbu yra rūpintis ne tik akimis, bet ir oda apie jas – ji turi būti sveika, švytinti, šviesi. Tai užtikrins ne tik specialios procedūros ar brangūs kremai, bet ir paprastos gudrybės, kurias galite atlikti tiesiog savo namuose. Tai – ledukų masažas. Šaldyti vandens gabalėliais masažuokite odą aplink akis 3 – 5 minutes. Procedūrą kartokite bent kelis kartus per savaitę, norite dar didesnio efekto? Įmeskite žolelių – puikiai tinka mėtos, pipirmėtės, rozmarinai arba vaisiai – citrinos, apelsinai.

Naminės veido kaukės

Dar vienas pasirinkimas tiems, kurie nori būti sveiki ir gražūs bei neįdėti daug pastangų, yra naminės kaukės. Natūralios kosmetikos atstovai teigia, kad namuose jūsų pačių rankomis pagamintos kaukės yra ne ką prastesnės nei tos, kurios parduodamos grožio prekių salonuose, o ir jų gamyba gali tapti smagiu užsiėmimu. Vis dėlto, būtina pabrėžti dar keletą dalykų – iš anksto būtina pasidomėti gamybos paslaptimis, o šiam procesui naudoti tik tokias žaliavas, kurios nesate alergiški. Na, o gražiai supakuota naminė kaukė gali tapti ir puikia dovana jūsų artimiesiems.

Naminis kūno šveitiklis

Kūno šveitimas – reikšminga procedūra, užtikrinanti senų odos ląstelių pašalinimą, bei skatinantį naujų atsiradimą, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad vis daugiau ir daugiau žmonių skundžiasi, jog yra alergiški jau pagamintiems šveitikliams, o taip pat – odos sausėjimu. Siekiant išvengti šių problemų, belieka tik pridurti, kad visada egzistuoja ir kitas pasirinkimas – šveitiklį kūnui galite pasigaminti ir savo namuose. Paslaptis – labai paprasta – tereikia naudoti tik tokias medžiagas, kurioms nesate alergiškas. Vienas greičiausių, paprasčiausių receptų, kurio sudėtinės dalys tikrai nesukels alergijos yra toks: kavos tirščiai sumaišyti su aukštos kokybės alyvuogių aliejumi. Norite malonaus aromato? Įlašinkite kelis lašus eterinio levandų, apelsinų, citrinų ar kitos rūšies aliejaus.

Kosmetiniai aliejai

Sveiki ir gražūs tikrai būsite ir tuo atveju, jei tokia bus jūsų oda. Ir nors yra daug būdų jos grožiui bei sveikai būklei užtikrinti, reikia prisiminti, kad ypač naudingi kosmetiniai aliejai, kuriuos naudoti galima namuose. Jie švelnina, maitina, drėkina, jaunina, suteikia odai ypatingo spindesio, blizgesio, pašalina tempimo jausmą, sausumą.