Paskola šeimai: bijoti nereikia

paskola šeimaiSukūrus šeimą arba sužinojus apie šeimos pagausėjimą ir atslūgus džiaugsmui po to, žmonės pradeda mąstyti apie nuosavo būsto įsigijimą, apie didesnį gyvenamąjį plotą, erdvesnį automobilį. Tai natūralu, tačiau tik vienetai jaunų šeimų gali įsigyti nekilnojamąjį turtą iš savo sutaupytų pinigų ir dar jį susitaupyti. Beveik visos jaunos šeimos ieško kitų išeičių, iš kurių populiariausia – būsto paskola šeimai.

Vienos dėl būsto paskolos kreipiasi be jokios baimės, o kitos geriau spaudžiasi mažame ir, dažnai, nuomojamame bute, nes bijo įsipareigoti finansiškai. Tačiau bijoti nereikia, nes kredito unijos arba kitos finansinės įstaigos specialistas maloniai paaiškins visą situaciją ir nepaliks nei vieno neatsakyto klausimo. Bebaimiams pasikonsultuoti taip pat rekomenduojama, nes, vis dėlto, tai rimtas finansinis įsipareigojimas finansinei įstaigai.

Dažnai jaunos šeimos susiduria su situacija, kai šeimoje dirba tik vyras, kuris išlaiko ir save, ir vaiką auginančią žmoną, ir patį vaiką, ir dėl to negauna paskolos, nes vyras uždirba per mažai, kad pagal finansinės įstaigos apskaičiavimus išlaikytų visus tris šeimos narius ir dar išgalėtų mokėti kasmėnesines paskolos įmokas.

Būtinai dėl to pasikonsultuokite su kredito unijos arba kitos finansinės įstaigos specialistu, nes, pavyzdžiui, kredito unijos, kurios yra dėmesingesnės klientams, visada ieško geriausių sprendimų, kad tiek klientas, tiek pati kredito unija būtų patenkinti. Todėl dažnai pasitaiko atvejų, kai įvairiuose bankuose paskolos negavusios jaunos šeimos, iš kredito unijos buveinės išeina su geromis žiniomis – šeima turės nuosavą būstą! Pagrindinė to priežastis – kredito unijos turi mažiau klientų, todėl esamiems klientams gali skirti daugiau dėmesio, o klientai tampa ne tik kredito unijos nariais, bet ir maloniais pažįstamais.