Sėdmenų didinimas

Vienos ar kitos grožio procedūros vis labiau įgauna pagreitį. Daugybė pačių įvairiausių procedūrų, susijusių tiek su veido, tiek su kūno tobulinimu, atliekama ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Vienais atvejai tai yra būtinybė, siekiant atstatyti tam tikras potraumines, įgimtas ar po operacijų likusias žymes, kitais – dėl grožio ir estetikos.

Niekam ne paslaptis, kad krūtų didinimas arba mažinimas yra viena iš dažniausių kūno estetinės plastikos procedūrų. Tačiau pastaraisiais metais itin ryškią paklausą įgavo ir sėdmenų didinimas. Noras turėti gražų, apvalių formų užpakaliuką per trumpą laiką yra vienas iš šiuolaikinių norų. Tiesa, ši procedūra dažniau atliekama moterims, kurios nenori ilgą laiką vargti sporto klube, kad pasiektų norimus rezultatus.

Dėl šios procedūros dažniausiai kreipiasi klientės, kurios dėl savo prigimties negali pasigirti išraiškingomis moteriškomis kūno formomis. Taip pat dėl atsiradusių strijų netekus kūno svorio ar po nėštumo. Paprastai atliekamos dvi procedūros – tai sėdmenų pakėlimas arba didinimas, kuris gali būti atliekamas implantų pagalba arba savais riebalais.

Sėdmenų pakėlimo metu, priešingai nei didinimo, nenaudojami jokie užpildai, o sėdmenys formuojami pašalinant odos ir riebalų perteklių. Taip natūraliai suformuojama patraukli ir išraiškinga sėdmenų forma. Tuo tarpu sėdmenų didinimui pasitelkiamos priemonės, kurios gali būti savi riebalai arba implantai.

Pasirinkto dydžio implantai įvedami chirurginės intervencijos metu, atlikus nedidelį pjūvį sėdmenų klostėje. Siekiant išvengti bet kokių svetimkūnio atmetimo reakcijų, sėdmenų didinimas gali būti atliktas savai riebalais. Tokiu atveju to paties kliento riebalai, paimti nuo pilvo, klubų ar šlaunų, yra specialiai apdirbami ir paruošiami injekcijoms. Šios injekcijos atliekamos į tikslines sėdmenų vietas, kurias norima vienaip ar kitaip padidinti bei padailinti. Bet kurios procedūros galutinis rezultatas matosi tik sugijus.