Gyvatukai būna įvairių dydžių ir stilių: nuo visiškai paprastų iki itin pažangių modelių. Be gyvatuko, ko gero, nepavyktų įsivaizduoti nė vieno vonios kambario. Net ir esant optimaliam šio kambario vėdinimui, gyvatukai vis tiek suteikia daug papildomos naudos:

  •         visų pirma, jie veikia, kaip rankšluosčių džiovintuvai, kas ypač naudinga, kai norisi greičiau juos išdžiovinti po dušo bei jausti gaivą;
  •         taip pat jie šildo ir patį vonios kambarį, todėl į jį smagiau įžengti vėsiais rytais;
  •         dauguma elektrinių gyvatukų turi temperatūros reguliavimo funkciją, kas suteikia dar daugiau privalumų;
  •         jeigu pasirinksite stilingą bei jūsų vonios kambariui tinkantį gyvatuką, tai pridėsite ir šiek tiek prabangos namų interjerui.
  •         vonios kambarys – drėgna patalpa, kurioje gausu garų. Tai ideali vieta augti pelėsiui. Gyvatukai padeda išvengti drėgmės ir palaikyti tvarką bei malonų kvapą vonioje.

Apie energijos taupymą ir šiuolaikinius gyvatukus

Didžioji dalis elektrinių gyvatukų pasižymi 60 – 12 W galia. Taigi tai tikrai efektyvus būdas džiovinti rankšluosčius ar drabužius. Jei po vonios visada pakabinsite rankšluostį ant gyvatuko, užtikrinsite, kad jis visą laiką išliks sausas. Nereikės taip dažnai jo skalbti ar džiovinti džiovyklėje, todėl sutaupysite vandens ir elektros energijos. Svarbu paminėti, kad elektrinės drabužių džiovinimo spintos sunaudotų žymiai daugiau energijos, nes jų galingumas yra apie 1800 W. Gyvatukas – daug praktiškiau. Šiuolaikiniai elektriniai gyvatukai turi modernius kaitinimo elementus ir nėra priklausomi nuo name esančio (arba ne) karšto vandens, kas būdinga seniesiems gyvatukų modeliams.

Dizaino variacijos

Nauji gyvatukai gali tapti pagrindiniu vonios kambario akcentu. Jie gali būti tiek minimalistinio, tiek aptakaus dizaino, priklausomai nuo jūsų siekiamo stiliaus. Spalvų pasirinkimas taip pat gana platus, bet žmonės dažniausiai renkasi baltos, pilkos arba juodos spalvos nerūdijančio plieno gyvatukus.

Jeigu jums sunku išsirinkti tinkamą gyvatukai voniai, rekomenduojama apžiūrėti kuo daugiau galimų dizaino variacijų. Taip pat, prieš pirkdami, atidžiai išstudijuokite pageidaujamos prekės techninius parametrus ir įsitikinkite, kad viskas jums tinka ir patinka.

 

 

http://www.dovre.lt/Vasara ir žiema – dvi priešingybės. Šiltuoju metų laiku, rodos, neaktualūs tokie dalykai kaip šildymo sistema. Visgi laimi tie, kurie pradeda rūpintis dar likus keliems mėnesiams iki šildymo sezono pradžios.

Tiesa, pats žodis „rūpestis“ gali reikšti daug ką. Kartais „persūdoma“, panikuojama. Jei dar pakankamai laiko, tai kodėl turėtumėte panikuoti? Galite susidaryti sąrašą, ko reikės, ir po truputį skambinti meistrams ar vykti parduotuvėn pasižvalgyti, kokie produktai siūlomi. Ypač patogus ir laiką taupantis sprendimas – apsilankyti interneto svetainėje http://www.dovre.lt/, kur pateikiama garsaus „Dovre“ židinių ir krosnelių gamintojo produkcija.

Ieškant židinio ne veltui rekomenduojama užsukti į http://www.dovre.lt/. Čia susipažįstama su produktais, sužinoma aktuali informacija. Randame ne tik nuotraukas, bet ir aprašus. Štai atsivertę modelio 2175CBS/B aprašą matome techninius duomenis. Šio modelio nominali galia yra 10 kW, o maksimali siekia 12 kW. Ugniakuras pagamintas iš ketaus, o pliauskų ilgis gali būti iki 50 cm. Tai tik keletas iš išvardytų duomenų, padedančių besidomintiems žmonėms susiorientuoti.

Tarp ypatybių užsiminėme, kad ugniakuras pagamintas iš ketaus. Ši medžiaga – tai „Dovre“ specializacija. Naudojama tik aukščiausios kokybės medžiaga, skirta puikiems židiniams. Naudojant ketų sukuriama nepriekaištinga židinio forma, išgaunamas itin geras praktiškumo lygis, židiniai ilgaamžiai. O praktiškumas ir ilgaamžiškumas – labai svarbūs kriterijai kiekvienam pirkėjui. Tad tarsi savaime suprantama, jog „Dovre“ vardas žinomas ne vien gimtojoje Norvegijoje.

Apskritai ketus yra idealus šilumos laidininkas – šis privalumas nepaprastai svarbus. Viena detalė įkaista, ir tuoj pat kitos šalimais esančios detalės „paseka jos pavyzdžiu“. Kadangi kalbame apie židinius, savaime suprantama, jog ketus yra itin atsparus aukštoms temperatūroms – taigi, ir tvirtas. Šis aspektas susijęs su minėtu ilgaamžiškumu – tvirtas židinys tarnauja ilgai.

Ugniai užgesus ketus spinduliuoja sukauptą šilumą dar ištisas valandas – citata iš http://www.dovre.lt/ puslapio. Toks sukauptos šilumos spinduliavimas yra dar vienas pliusas. O ir estetinio žavesio nestinga iš šios medžiagos pagamintiems židiniams. Ieškote funkcionalumo ir grožio? Gaunate visą komplektą – ir aukšto lygio praktiškumą, ir nepriekaištingą estetiką.

„Dovre“ turi savo ketaus liejyklą. Todėl atidžiai kontroliuojamas visas gamybos procesas – taip pasiekiamas rezultatas, vartotojams žinomas kokybės vardu. Viskas, apie ką kalbėjome, ir yra kokybė. O pradėję domėtis likus keliems mėnesiams iki vėsesnių orų galite atrasti akciją – tereikia apsilankyti http://www.dovre.lt/.