Unikalūs sužadėtuvių žiedai

Nėra nieko nuostabesnio, nei meilės parodymas savo mylimajai ar mylimajam. Jeigu jau matome tolimą ateitį kartu su savo partneriu, kitas logiškas žingsnis – pasipiršimas. Tai yra vienintelė ir nepakartojama gyvenimo akimirka, kuri abu įsimylėjelius pripildo džiaugsmo ašaromis. Kiekviena sužadėtuvių ir vestuvių dalis privalo būti ideali. Tad, kodėl nepradėjus nuo žiedo?

  • Sužadėtuvių žiedai pagal užsakymą – tikri ir unikalūs

Dažnai sužadėtuvių žiedai yra tiesiog perkami juvelyrikos parduotuvėje. Dažniausiai jie atkeliauja tiesiai iš dirbtuvių ar net gamyklos ir yra galimybė, kad bent dešimt žmonių turės tokį patį sužadėtuvių žiedą. Kodėl gi jūsų porelei nepabūti unikaliai? Sukurkite savo sužadėtuvių žiedą patys! Parodykite meilę vienas kitam nuoširdžiai ir išskirtinai! Tokio pačio sužadėtuvių žiedo, pagaminto pagal užsakymą neturės niekas kitas pasaulyje.

  • Sužadėtuvių žiedas – tik pagal jūsų skonį!

Įjunkite fantaziją ir sukurkite sužadėtuvių žiedą! Užsakant žiedus pasirenkamas ne tik metalas, bet ir papuošimo akmenys, dizainas ar graviūra. Pateikite savo partnerei visiškai kitokį, unikalų ir savo paties sukurtą žiedą. Pademonstruokite savo meilę kitaip! Jūsų išrinktoji tikrai įvertins tokias pastangas ir sužadėtuvių žiedas taps vienu nuostabiausių įspūdžių gyvenime.

Unikalių pagal užsakymus gaminamų žiedų kaina priklauso nuo medžiagos, iš kurios bus gaminamas žiedas bei technologijos, pagal kurią jis bus gaminamas. Žiedas su įmantriomis detalėmis ar graviūromis kainuos daugiau nei žiedas be papildomų puošybos darbų. Neturintiems finansinių galimybių užsakyti auksinio žiedo, geras sprendimas yra sidabrinis žiedas. Juk svarbiausia, kad jis būtų unikalus ir vienetinis, o ne metalas, iš kurio jis pagamintas. Be abejo, svarbu tuo pasirūpinti iš anksto. Jei esate numatę piršlybų dieną, žiedą užsakyti galite likus mėnesiui iki jos. Tuomet būsite tikri, kad atėjus lemtingai minutei jūsų būsima nuotaka bus laimingiausia pasaulyje.