Vestuvių planavimui skirtas darbų sąrašas

Vestuvių fotografas Klaipėdoje

Dauguma profesionalių vestuvių planuotojų teigia, kad tobulų vestuvių organizavimui reikia apytiksliai 12-16 mėnesių. Šiame procese yra labai daug skirtingų užduočių, kurių negalima praleisti pro savo akis ir palikti paskutinei minutei. Todėl geriausias būdas įgyvendinti kiekvieną užduotį ir nepalikti neišspręstų klausimų, yra vestuvių plano sudarymas.

Žinoma, užbėgant įvykiams už akių, verta pabrėžti, kad būtina iš anksto suplanuoti būsimų vestuvių biudžetą. Šis elementas yra pats svarbiausias, nes didelėms ir prabangioms vestuvėms visuomet tenka skirti pakankamai dideles investicijas.

Taigi, kelios svarbios kiekvienų vestuvių sudedamosios dalys:

Svečių sąrašas: kokios vestuvės be pamergių, pabrolių ir didžiulės gausybės svečių? Jei vestuvėse dalyvauja visi jūsų artimiausi draugai ir giminės – tai neabejotinai tampa tikromis lietuviškomis vestuvėmis, kurios būna kupinos teigiamų emocijų ir nesibaigiančių linksmybių. Todėl būtinai sudarykite tikslų svečių sąrašą ir kaip įmanoma anksčiau išsiųskite jiems pakvietimus.

Vestuvių tematika: kokias vestuves žadate organizuoti? Galbūt jau seniai galvoje turite vestuvių viziją ir norėtumėte jas paversti išskirtinėmis ir labai originaliomis? O gal jūs visuomet linkę likti prie klasikinių sprendimų?

Vestuvinė suknelė ir jaunikio kostiumas: tai du kiekvienoms vestuvėms svarbūs atributai. Tiek nuotakos suknelė, tiek ir jaunikio kostiumas turėtų būti aukščiausios kokybės ir puikiai derėti prie vestuvių tematikos. Šią užduotį turėtumėte pradėti spręsti kuo anksčiau – tik tuomet galėsite jaustis visiškai ramiai ir nepulti į paniką.

Vestuvių fotografas: kas įamžins jūsų vestuves? Iki šiol planavote, kad tai atliks jūsų pažįstami? Jei taip, kuo greičiau atsisakykite šios idėjos. Naudokitės tik profesionalių fotografų paslaugomis. Jei sakote, kad rasti fotografą yra labai sudėtinga, pasinaudokite internetine paieškos sistema, į kurią įvedus aktualią frazę, pvz., „vestuvių fotografas Klaipėdoje“ – greitai išspręsite šį klausimą.

Šventės vedėjai: tai taip pat labai svarbus aspektas. Vestuves turėtų vesti tik ilgametę patirtį turintys renginių vedėjai, kurių darbo praktikoje jau yra ne vienerios vestuvės.

Muzika: nuspręskite, kas rūpinsis jūsų vestuvėse skambėsiančia muzika. Galite rinktis tiek iš vestuvių muzikantų ar populiarių muzikos grupių, tiek ir iš profesionalių didžėjų.

Veiksmo vieta, dekoracijos ir vaišės: nepamirškite išsinuomoti patalpų, kuriose vyks vestuvių šventė. Taip pat pasirūpinkite šventės tematiką atitinkančiomis dekoracijomis bei gardžiomis vaišėmis.