Xiaomi ekrano keitimas telefonų taisykloje

xiaomi ekrano keitimasSkilęs telefono ekranas – dažna šių laikų problema. Ko gero tą patirtį teko daugeliui. Tik retas iš mūsų, būdamas be galo atsargus ir telefoną naudodamas pakankamai retai per kelis metus dar galėjo neįskelti savojo išmanaus telefono ekrano. Jei jau taip vis tik atsitiko, turim kelias išeitis. Viena jų būtų nekreipti dėmesio ir gyventi toliau. Mažas įskylimas neturėtų trukdyti, o juk estetika jums nelabai ir rūpi. Kita išeitis – tiesiog pirkti naują telefoną ir pamiršti senąjį iš viso. Toks variantas visai geras tuomet, kai jūsų telefono modelis iš tikrųjų yra ganėtini senas ir jau visai nebe mielas. Ir trečias variantas yra telefonui ekraną pakeisti. Paprastas sugedusio daikto remontas, su kuriuo susiduria daugelis. Tad ką gi reiktų žinoti, jeigu jus domina xiaomi ekrano keitimas, kaip elgtis telefonų taisykloje ir ko tikėtis.

Dažnai iš aplinkinių galime girdėti, jog telefono ekrano keitimas kainuoja labai daug. Ir kol realiai su tuo nesusidūrėme tas tikrai gąsdina. Šioje vietoje vienintelis kelias yra tiesiog išsiaiškinti patiems. Kaip tai daroma? Labai paprastai. Jūs galite tiesiog nueiti į telefonų taisyklą, geriausia gerai žinomą ir rekomenduojamą http://teleservisas.lt/, ir davę savo telefoną apžiūrai sulaukti konkretaus remonto kainos pasiūlymo. Tą patį galima padaryti ir skambučiu ar kreipiantis į taisyklą internetu. Tiesiog pasakykite savo xiaomi telefono modelį, papasakokite situaciją ir jau labai greitai gausite atsakymą, kiek gi kainuotų būtent jūsų telefono ekrano keitimas. Ir tik sužinoję tikslią kainą jau galėsite, brangu tai jums ar ne. Labai gali būti, jog naujas telefonas kainuos kelis kartus brangiau, o remonto kaina pasirodys pakankamai žema ir nebesinorės vaikščioti su telefonu skilusiu ekranu.

Planuojant nešti savo telefoną į taisyklą vertėtų pasidomėti ir galima remonto trukme. Gali būti taip, jog tiesiog pakeliui iš darbo užsukę į taisyklą ir paprašę pakeisti telefono ekraną sulauksite atsakymo, jog tai užtruks savaitę ar net daugiau. Ir tai labai paprasta – greičiausiai tuo metu taisykla tiesiog neturi jūsų modelio naujų ekranų. Tad visuomet geriausia nuotoliniu būdu susitarti dėl remonto ne tik kainos, bet ir laiko. Taisykla spės pasiruošti reikiamas medžiagas, skirs jūsų telefono remontui laisvo laiko, o jūs tas kelias dienas ar savaitę tiesiog naudositės senuoju telefonu. Iš anksto susitarus tikslų laiką, xiaomi ekrano keitimas užtruks visai neilgai. Galbūt jums bus pasiūlyta tiesiog išgerti kavos gretimoje kavinėje ir per tą laiką ekranas bus pakeistas. Tai kur kas maloniau nei neplanuotai palikti telefoną savaitei taisykloje arba apeiti kelias skirtingas taisyklas ir vis tiek suprasti, jog tartis reikės iš anksto.