Spalvos, nauji kontrastai ir patogūs biuro baldai — viskas, ko reikia moderniam biurui

biuro baldaiBiuras yra ta vieta, kurioje praleidžiame didžiąja dalį dienos. Nemažai ir tokių žmonių, kuriems darbas yra varomasis gyveno variklis, todėl biuras ar ofisas tampa antraisiais namais. Todėl šiomis dienomis namų ir darbo erdvė labai supanašėjo. Jei ankščiau biuras buvo įsivaizduojamas kaip pilka, griežta erdvė, kurioje vyrauja šaltos spalvos ir vienodi baldai — šiandien situacija visiškai kitokia. Ofisuose gausu spalvų, kontrastingų formų. Biuro baldai taip pat „evoliucionavo“. Nebeliko statiškų formų, griežtų interjero reikalavimų. Šiandieninis ofisas spalvingas, modernus ir įdomus.

Vyrauja spalvos ir naujos formos

Seniai praėjo laikai, kai biuras skendėdavo pilkuose, niūriuose atspalviuose. Dabar kiekvienas ofisas stengiasi išsiskirti. Tam pasitarnauja biuro baldai, sienų spalvos, įvairios dekoracijos. Senosios kartos atstovai išgirdę žodį „biuras“ įsivaizduoja stalą ir prie jo pristumtą nepatogią kėdę. Šiandien biuro sąvoka suprantama kur kas optimistiškiau. Tam, kad įmonės veikla pasiektų gerų rezultatų reikalinga komanda, o tam, kad komanda dirbtų produktyviai — būtina jauki ir darbinga aplinka. Būtent dėl šios priežasties daugelis įmonių savo interjerui ir patogiai darbuotojo aplinkai skiria daug dėmesio. Tam naudojami modernūs ir patogūs biuro baldai: daugiafunkciniai stalai, minkštos kėdės. Nemažai dėmesio skiriama ir poilsiui darbe arba „galvos pravėdinimui“. Šiam reikalui daugelis biurų įrengia poilsio bei žaidimų kambarius. Dar kitaip šios ofiso vietos vadinamos komforto zonomis. Čia darbuotojas gali pažaisti stalo futbolą, kompiuterinį žaidimą, patogiai įsitaisyti ant sėdmaišio ir išgerti puodelį kavos. Tokios biuro patalpos — tai lyg mažos ramybės oazės, leidžiančios atsiriboti nuo sunkių užduočių ir trumpam pasimėgauti kita veikla.
Dar vienas modernaus biuro požymis yra spalvos. Šiandieninės įmonės nebijo kūrybingumo ir išskirtinumo. Savo erdves puošia ryškiomis spalvomis, darbuotojų nuotraukomis, paveikslais, originaliais užrašais. Visa tai suteikia gyvumo ir įkvepia optimizmo. Darbuotojai gali drąsiai dekoruoti savo stalą ar sieną, susikurti privačią savo erdvę. Biuras tampa jaukia vieta, kurioje ir darbas nebeatrodo toks sunkus ir monotoniškas. Daugiau spalvų, formų, raštų ir nuotaika bei darbo našumas pagerėja 100 procentų.

Save