Butai Klaipėdoje su autonominiu šildymu surandami sunkiausiai

butai su autonominiu sildymuIeškote buto Klaipėdos mieste, tačiau paieškos procesas per daug atima laiko? Tada reiktų kreiptis į patyrusius nekilnojamo turto agentus – jų darbas yra padėti klientams surasti norimos kategorijos būstą tiek nuomos, tiek ir įsigijimo atvejais. Dabar butai Klaipėdoje su autonominiu šildymu yra vieni geriausių ekonomiškumo atžvilgiu – žiemos sezonu tenka mokėti mažiausias šildymo sąskaitas. Bet, jeigu patys ieškosite tokio buto, tai jums teks sugaišti dar daugiau laiko, nes tokius butus nuomotis bei įsigyti nori itin daug žmonių. Nekilnojamo turto agentūros, kurios teikia butų paieškos paslaugas, gali jums padėti supaprastinti visą paieškos procesą, o tiksliau – jos ir suras jums reikalingą butą šiame mieste.

Ypač tiems, kurie ketina butą nuomotis, būtina žinoti, kad senos statybos pastatuose įrengti butai vėliau pareikalauja milžiniškų sumų už šildymą, todėl ieškodami būsto, būtinai kreipkitės į nuomotoją ar pardavėją, jog šis pateiktų paskutinių metų šildymo sąskaitas. Tai jums turėtų pabrėžti ir nekilnojamo turto agentūros darbuotojas. Jums reikia iš anksto žinoti kokios šildymo sąskaitos ateina šalčiausiai mėnesiais, nes nuo to priklausys ir būsimos komunalinės išlaidos. Dažnai pasitaiko atvejų, kuomet butas nuomojamas labai pigiai, tačiau artėjant šildymo sezonui, tie žmonės kaip reikiant nusivilia, nes sąskaitos už šildymą ateina milžiniškos ir netgi tokiu būdu priverčia juos klimpti į skolas.

Jeigu ketinate samdyti nekilnojamo turto agentūrą buto suradimui, tai būtinai į kriterijų sąrašą įrašykite ir reikalavimą, jog šildymas būtų autonominis. Toks šildymo variantas bus pigesnis, nes patys galėsite nustatyti kokią šilumą palaikyti bute. To nebūtų su centriniu šildymu – jūs jo negalėsite reguliuoti.

Kas liečia buto pasirinkimą, tai visuomet verta atkreipti dėmesį ir į tai, kaip jis nutolęs nuo svarbiausių objektų t.y. prekybos centrų, mokyklų ir t.t. Jeigu ketinate pirkti ar nuomotis butą ten, kur viskas nutolę, tai patys pagalvokite kiek tai nepatogumų sudarys jeigu teks toli keliauti į darbą, vežti vaikus į mokyklą ar darželį. Tad, rinkdamiesi butą, būtinai nustatykite tam tikrus kriterijus brokeriui – jis pagal juo ir ieškos geriausio varianto.

Parengė: http://www.juratecity.lt/