Išmokti sėkmingai žaisti pokerį – nėra lengva užduotis

Pokerio taisyklesAr žinote, kiek pasaulyje yra aktyvių pokerio žaidėjų? Sakykite keli milijonai? O gal keliasdešimt? Jei taip, nebūsite teisūs. Jų yra kur kas daugiau nei šimtas milijonų. Skaičius stulbinantis, tačiau ne ką mažiau stulbinanti ir pati pokerio rinka. Šiandien galime matyti daugybę skirtingų internetinio pokerio kambarių, kurių bene kiekvienam kasdien žaidžia milijonai vartotojų iš pačių įvairiausių pasaulio šalių. Tai žaidimas, kuris skatina daugelį, todėl visiškai nenuostabu, jei ir jūs jau kurį laiką bandote savo jėgas ir stengiatės laimėti kaip įmanoma daugiau pinigų. Suprantama, kad tai nėra lengva užduotis, todėl visuomet praverčia naudingi patarimai.

Stenkitės save sudominti. Kartais žaidžiant mažesnių limitų pokerio žaidimus, žaidėjai ima nuobodžiauti. Tačiau tai yra labai pavojinga. Nepaisant to, kad žaisite mažomis sumomis, jei jūsų sprendimai taps neadekvatūs ir neobjektyvūs – galėsite labai greitai prarasti savo pokerio biudžetą, todėl stenkitės save sudominti ir niekada nenuobodžiaukite. Jei vieną ar kitą dieną jaučiate, kad negalėsite žaisti visu pajėgumu ir jūsų žaidimas nebus produktyvus, tuomet neleiskite sau žaisti. Tokiu atveju kur kas geriau pailsėti ir nuveikti tai, kas kels jums teigiamas emocijas ir leis atsipalaiduoti.

Nenuvertinkite bonusų. Kai kurie pradedantieji žaidėjai neskiria daug dėmesio internetinių pokerio kambarių siūlomiems bonusams, manydami, kad tai yra tik reklaminis triukas, neturintis jokios realios apčiuopiamos vertės. Tačiau, laimei, viskas yra priešingai. Bene kiekvienas internetinis pokerio kambarys siūlo realius bonusus, kuriuos išmoka įgyvendinus jų nustatytas taisykles. Pavyzdžiui, vienas iš dažniausių bonusų yra susijęs su padvigubinama ar netgi patrigubinama pinigų suma, kuri įnešama į pokerio sąskaitą. Be abejo, kiekvienas kambarys taiko vis kitokias taisykles ir sąlygas, todėl iš anksto jomis pasidomėkite.

Niekada neatskleiskite savo kortų. Jei laimite, nes kiti žaidėjai anksčiau pasitraukia iš žaidimo, jokiu būdu neparodykite jiems savo turėtų kortų. Didelė dalis pokerio žaidėjų tokiose situacijose jaučiasi labai pakylėti ir nori pasipuikuoti prieš kitus oponentus – ypač tuomet, jei jiems pasiseka laimėti neturint jokių stiprių kortų. Deja, bet tai labai prastas pasirinkimas. Jei žinote pokerio taisykles – taip pat turite žinote, kad savo kortų laimėjus atskleisti nebūtina.