Depiliacija lazeriu – vienas efektyviausių būdu šalinti plaukus visam laikui

depiliacija lazeriuLietuvoje vis daugiau moterų renkasi įvairias grožio procedūras, kurios vėliau padeda išvengti laiko gaišimo imantis tam tikrų buitinių procedūrų. Štai – depiliacija lazeriu yra naudinga tuo, kad plaukai pašalinami visam laikui. Skirtingai nuo depiliavimosi vašku, lazeris panaikina ir plauko šaknį, o tai reiškia, kad tokie plaukeliai tiesiog nebeatsinaujina. Aišku, kartais lazerinės procedūros yra neveiksmingos dėl tam tikrų organizmo būklių, susirgimų ar genetinių ypatumų. Norinčios pasinaudoti lazerine procedūra, turėtų kreiptis į grožio klinikas ar SPA centrus, bet aišku – pirmiau reikia išsiaiškinti ar tokiose vietose visos procedūros atliekamos legaliai.

Depiliacija lazeriu dažnai atliekama siekiant pašalinti tiek pažastų plaukus, tiek ant krūtinės esančius plaukelius, o taip pat neretai pasirenkamas ir plaukų šalinimas nuo veido. Kai kurioms moterims ant veido auga ne itin ryškūs plaukai, o kitoms netgi pasireiškia itin didelis plaukuotumas. Lazerinė procedūra pašalina tuos plaukelius visiškai arba tiesiog jie patys pradeda lūžinėti, kristi, nes tiesiog jie po procedūros nusilpsta. Būtina pabrėžti, kad prieš kiekvieną procedūrą yra atliekama profilaktinė apžiūra, kurios metu paaiškėja ar žmogui galima atlikti šią procedūrą.

Profilaktinės apžiūros metu specialistui bus reikalinga jūsų ligos istorija, jog jis galėtų nustatyti ar nebūtų pavojaus jūsų sveikatai. Kartais šia procedūra pasinaudoti negali tie, kurie vartoja tam tikrus medicininius preparatus, serga kažkokiomis ligomis ir t.t. Būtent todėl reikėtų kreiptis į specialistą dėl informacijos gavimo.

Kalbant apie depiliaciją lazeriu, būtina pabrėžti, kad ko gero kito efektyvaus plaukų šalinimo būdo nėra. Neretai moterys daro didžiulę klaidą, kuomet šia procedūra naudojasi tik kraštutiniais atvejais, kuomet tradicinės priemonės nepadeda. Pavyzdžiui, yra tokių moterų, kurios smulkius plaukelius bando tiesiog skusti, o tai sukelia dar didesnį plaukuotumą – plaukai atauga ir darosi vis stipresni. Galima paimti paprastą pavyzdį, kuomet pradeda želti barzda vyrams – po dažno skutimo, plaukai tampa šiurkštūs, tankesni ir daug tvirtesni, todėl jie ima matytis vis labiau. Prieš atliekant lazerinę procedūrą, jokiu būdu negalima plaukų dažnai skusti, geriau būtų pasitarti su specialistu, nes kaip minėjome, dėl didelio plaukuotumo kartais tokios procedūros ir nėra atliekamos.