Google AdWords kainų politika: kaip pasiekti efektyviausių rezultatų?

Google AdWordsVerslo sėkmė neatsiejama nuo tinkamų rinkodaros priemonių. Keičiantis laikams ir naujosioms technologijoms vis sparčiau žengiant į priekį, keičiasi ne tik pirkėjų poreikiai, bet ir pageidaujamų prekių paieškos įpročiai. Šiandien vienas patikimiausių reklamos internete būdų yra Google AdWords reklama.

Vienas svarbiausių AdWords privalumų yra tai, kad reklama skirta tik potencialiems Google paieškos tinklo lankytojams. Tai reiškia, kad jūsų reklaminis skelbimas bus rodomas tik atitinkamą raktinę frazę (kuri yra susijusi su jūsų siūlomomis prekėmis ar paslaugomis) įvedusiems interneto vartotojams. Kitaip sakant, jūsų skelbimas bus rodomas tik tai kategorijai žmonių, kuri ieškos aktualios informacijos pagal konkrečius raktinius žodžius. Minėtoji reklamos forma yra kur kas efektyvesnė, lyginant ją su tradiciniais reklamos kanalais, kurie nukreipiami į milžinišką auditoriją, tačiau neatitinka konkrečių pirkėjų poreikių.

Rinkodaros specialistai sutinka, kad vienas svarbiausių Google AdWords pranašumų yra patogi reklamos apmokėjimo sistema. Naudodamiesi šia paslauga, jūs visuomet galėsite tiksliai numatyti reklamai skirtą biudžetą, jį keisti, stabdyti ar atnaujinti. Tiesa, minėtasis etapas daugeliui verslininkų kelia klausimų – koks yra minimalus AdWords biudžetas? Kokia pinigų suma padės pasiekti geriausių rezultatų? Ar netikėtos išlaidos neapsunkins įmonės finansinės padėties?

Siekiant suprasti AdWords apmokėjimo sistemą, visų pirma reikia nepamiršti, kad minėtoji reklamos forma paremta mokesčio už paspaudimą metodu. Tai reiškia, kad jūs mokate ne už reklaminio skelbimo parodymą, o už realių klientų apsilankymą jūsų puslapyje. Kitaip sakant, esate visiškai tikri, kad jūsų pinigai yra panaudojami tikslingai. Be to, tuo pačiu gaunate naudos nemokamai reklamuodami savo įmonę ir paslaugas tiems vartotojams, kurie pamato jūsų skelbimą, tačiau jo nespaudžia.

Naudojantis Google AdWords sistema, galima nustatyti, kokią pinigų sumą ketinate išleisti kiekvieną dieną. Išnaudojus numatytą biudžetą, reklama bus išjungta, o jūs išvengsite netikėtų išlaidų. Be to, laikui bėgant pastebėsite, kurie raktiniai žodžiai ir reklaminės kampanijos padeda pritraukti didžiausią potencialių klientų srautą, todėl lėšas galėsite skirstyti kur kas efektyviau. AdWords reklama neturi reikalavimų minimaliam biudžetui, o tinkamas kainos pasiūlymas priklausys nuo mokesčio už konkrečius raktinius žodžius, vykdomos kampanijos tipo ir jūsų sukaupto pelno. Jei naudojatės AdWords reklama ir norite padidinti klientų srautą, peržiūrėkite savo paskyros ataskaitas, kad atsakytumėte į esminius klausimus – kurie raktažodžiai lėmė didžiausią reklaminio skelbimo paspaudimų skaičių? Kokiomis dienomis ir kokiu laiku buvo įvykdyta daugiausiai pardavimų? Iš kokių miestų sulaukėte didžiausio dėmesio? Minėtosios ataskaitos padės priimti naudingiausius sprendimus, leidžiančius efektyviai išnaudoti reklamai skirtą biudžetą.