Nauji butai Klaipėdoje – ar verta taupyti?

nauji butai KlaipėdojeIeškodami gyvenamojo būsto, vertiname ne tik jo stilių, plotą ar išplanavimą, bet ir savo finansines galimybes. Iš tiesų, didžioji dalis gyventojų, ieškodami svajonių namų, visų pirma vertina jų kainą ir tik vėliau atsižvelgia į kitus gyvenamosios erdvės aspektus. Nekilnojamojo turto rinkos specialistai teigia, kad būstą kiekviena šeima renkasi pagal savo galimybes, tačiau gana didelė pasiūla leidžia rinktis iš kelių variantų – šiandien nauji butai Klaipėdoje žavi ne tik patogia infrastruktūra ar racionaliu būsto išplanavimu, bet ir patraukliomis kainomis.

Negalima pamiršti ir kito aspekto – atlikti tyrimai rodo, kad didžioji dalis nekilnojamojo turto pirkėjų už svajonių namus susimoka, pasiėmę paskolą. Atsargūs lietuviai į skolinamus pinigus žiūri gana įtariai – paprastai bandoma apsiriboti minimalia skolinimosi suma, kadangi visuomenėje sklando kalbos, kad paskolos įklampina gyventojus iki žilos senatvės. Rinkos ekspertai teigia, kad atsargumas visais atvejais yra gerai, kadangi praktika rodo, kad neskaičiuojantys pirkėjai dažnu atveju yra priversti gyventi su sunkia finansine našta, vis dėlto, jei pirkėjas sprendimą priima racionaliai, pasitardamas su šios srities profesionalais, apskaičiuodamas išlaidas ir atsižvelgdamas į galimas finansines nesėkmes, būsto paskola yra itin naudingas sprendimas, leidžiantis įsikurti jaukiuose namuose, juolab, kad nauji butai Klaipėdoje džiugina palankiomis kainomis.

Namai yra svarbiausia gyvenamoji erdvė, kurioje jaučiamės saugūs ir laimingi. Čia praleidžiame itin daug laiko – ilsimės, bendraujame su šeima ir draugais, neretai – dirbame ir tvarkome kitus reikalus. Natūralu, kad tik jaukiuose, mūsų ir mūsų šeimos lūkesčius atitinkančiuose namuose jausimės išties gerai. Dėl šios priežasties, nekilnojamojo turto ekspertai ragina netaupyti – jei galite sau leisti skirti didesnę sumą, neturėtumėte abejoti. Be to, nepamirškite, kad nekilnojamojo turto vertė metams bėgant tik augs. Žinoma, pulti stačia galva į finansinius įsipareigojimus neverta – preliminariai apskaičiavę maksimalią sumą, kurios reikalauja nauji butai Klaipėdoje, pagalvokite, ar nepamiršote į šią sumą įtraukti ir būsto remonto išlaidų, baldų ir buitinės technikos įsigijimo, galiausiai – mokesčių už komunalines ar papildomas paslaugas.

Siekdami priimti geriausią sprendimą, privalote pasitarti su nekilnojamojo turto ekspertais ir paskolos teikėjais, kurie racionaliai įvertins jūsų gaunamas pajamas ir padės išsirinkti jūsų ir jūsų šeimos poreikius atitinkantį būstą. Be to, nepamirškite, kad prieš pasirašydami nekilnojamo turto pirkimo-pardavimo sutartį, galite derėtis. Daugelis pardavėjų linkę nusileisti ir pasiūlyti mažesnę kainą, jei mato, kad pirkėjas iš tiesų yra susidomėjęs.