Kaip pasidaryti manikiūrą namuose?

Manikiūrą galima puikiausiai atlikti sau ir namuose. Tam reikia turėti reikalingas priemones, dildes ir laisvo laiko. Kaip žinia, šį darbą atliekančios grožio specialistės tai padaro žymiai greičiau, bet už viską svarbiau – žinoti, ką darote. Kad nepakenkti savo nagams, reikės ir žinių, patartina prieš tai pasimokyti, pasidomėti procesu.

Labai daug moterų namuose pačios sau atlieka ne tik higieninį manikiūrą, tačiau taip pat ir ilgalaikį lakavimą. Higieninį manikiūrą sau atlikti gali tikriausiai bet kuri moteris ir bene kiekviena tai yra dariusi bent vieną kartą gyvenime. Tačiau norint atlikti manikiūrą su ilgalaikiu lakavimu, vien dildės ir ilgalaikio lako nepakaks. Tiesa, tam reikalinga turėti ir nemažai specialių priemonių.

Jeigu manikiūrą sau namuose atliekate visada, rekomenduojama bent keletą kartų per metus atlikti tai profesionaliai manikiūro kabinete. Tam, kad būtų įvertinta nagų būklė, o esant poreikiui, specialistė atliktų stiprinamąją procedūrą nagams. Neprofesionaliai ilgalaikį lakavimą namuose atlikti rekomenduojama tik išskirtiniais atvejais.

Tam reikės nemažai priemonių, skirtų nagų paruošimui. Taip pat žirklučių, skirtų nagų odelėms karpyti, jeigu mokate nadotis, galite tam naudoti nagų frezą. Be to, būtina bus UV lempa geliniam lakui stingdyti bei gelinio lakavimo sistema: bazė, nagų lakas ir viršutinis gelio sluoksnis https://www.groziui.lt/uv-lakai.

Visų pirma, reikalinga tinkamai paruošti nagus – kruopščiai pašalinti seną laką, nagų odeles. Dildžiuojant suteikti norimą formą nagams ir specialia dilde – blokeliu švelniai pašiaušti nago plokštelę. Po šio veiksmo, reikalingas dehidratorius, kuris pašalina iš nagų drėgmę ir padidina sukibimą su geliu. Tuomet iš eilės tepama bazė, spalvotas nagų lakas, Top‘as, po kiekvieno sluoksnio dedant rankas į UV lempą. Galiausiai, jeigu reikalinga, pašalinti lipnumą ir pamaitinti odeles aliejuku.