Kaip pasiruošti sužadėtuvėm?

Sužadėtuvių vakarėlio vietą galite pasirinkti reikšmingą jūsų porai: pirmojo susitikimo vietą, pirmą pasimatymą, mėgstamą restoraną. Jei tavo draugai ir artimieji yra  kažkuo talentingi, leisk jiems įrodyti ir pasidaryk numerį vakarėlyje.

Šventės formatas ir tema

Su formatu viskas yra gana paprasta- ar tai bus ramūs dvasiniai susibūrimai artimųjų rate ar plataus masto vakarėlis? Tema jau yra  platesnė minčių sritis. Tai gali būti stilizuota ar teminė šventė arba įprasta kelionės į mėgstamą restoraną ar klubą formato šventė ar namų šventė. Taip pat galite surengti aktyvų vakarėlį- kartingą, dažasvylį, baulingą ar čiuožyklą.

Dizainas

Jei planuojate stilizuotą ar teminį vakarėlį, turėtumėte iš anksto pagalvoti apie dekoravimą. Nebūtina visko daryti detaliai, kaip per vestuves, tačiau nepakenksite sukurti bent jau bendrą atmosferą. Tam gali padėti pokylių stalo dizainas ir nedidelis kambario dekoras.

Ar tortas būtinas sužadėtuvių šventėje?

Tortas daygelyje sužadėtuvių vakarėlių yra būtina šventės dalis. Žinoma, turėtų būti daug kuklesnis nei vestuvinis- mažo dydžio, papuoštas mielais užrašais arba nuotakos ir jaunikio vardais. Vietoj vieno deserto galite paruošti kelis skirtingus- makaronus, keksiukus, zefyrus, ledus, karamelizuotus obuolius ar skanius pyragus.

Sužadėtuvės

Sužadėtuvės– tai dviejų žmonių pažadas susituokti. Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas ir įteikimas, tai svarbus ir jausmingas etapas kiekvienos poros gyvenime. Šis žiedas dažnai simbolizuoja bendrą meilės kelionės pradžią. Moteris priimdama šią simbolinę dovaną, sutinka kurti bendrą gyvenimą kartu, o vyras, įteikdamas dovaną parodo savo rimtus ketinimus sukurti šeimą ir įsipareigoja mylėti ir rūpintis šeima. Taigi, visų pirmą, sužadėtuvių žiedas yra amžinos meilės simbolis. Tačiau sprendimas, kurį žiedą pasirinkti dažnai nėra lengvas ir kai kurie vyrai renkasi kokį pusę metų ar net metus, kiti šį sprendimą priima per porą dienų.

Iš ko gaminami sužadėtuvių žiedai?

Sužadėtuvių žiedai paprastai yra gaminami iš aukso ir platinos. Dažniausiai pasirenkamas brangakmenis yra deimantas, nors pasitaiko, kad renkasi žiedus su safyrais ir kitais brangakmeniais. Deimantas simbolizuoja ištikimybę, amžinybę, tyrus ir tikrus jausmus.