Kaip pasirūpinti savo oda?

Labai svarbu rūpintis savo sveikata ir grožiu. Tai padeda gerai atrodyti ir puikiai jaustis. Nesvarbu, ką norite patobulinti, visuomet rasite priemonių, padėsiančių tai padaryti. Vienos grožio procedūros gerina odos būklę, padeda atsikratyti spuogų, celiulito ar apgamų, kitos yra skirtos plaukų šalinimui. Yra įvairių būdų, kurie padės atsikratyti nereikalingų plaukelių. Jų yra universalių arba pritaikytų tam tikros lyties atstovams. Kadangi vyrų ir moterų oda ir poreikiai skiriasi, geriausia yra rinktis specializuotas plaukų šalinimo priemones.

BarzdaskutesVyrams aktualus yra veido plaukų šalinimas. Galima rinktis paprastus skutimosi peiliukus arba barzdaskutes. Kad suprastumėte, kuri skutimosi priemonė yra tinkama jums, reikia pagalvoti, kokios funkcijos jums yra svarbiausios. Jei nenorite išlaidauti, neturite jautrios veido odos ir mėgstate paprastumą, galite rinktis skutimosi peiliukus. Žinoma, dabar kosmetikos parduotuvėse ar prekybos centruose galite rasti patobulintų skutimosi peiliukų, kurie saugos veido odą, skus geriau, nei paprasti ir nepaliks skaudžių įpjovimų. Tačiau tai nėra patogu mėgstantiems keliauti bei neturintiems laiko ilgai skustis. Tokie vyrai renkasi barzdaskutes. Tai greitesnis ir patogesnis būdas pasirūpinti savimi. Yra elektrinių barzdaskučių, kurias galėsite naudoti lengvai ir bet kur, kur rasite elektros lizdą. Tačiau dabar sparčiai populiarėja įkraunamos barzdaskutės, kurias galima imti į kelionę ar į iškylą. Tai puikus būdas sutaupyti laiko ir jaustis puikiai nesvarbu, kur esate. Jos taip pat yra pritaikytos jautrią odą turintiems vyrams. Šiuolaikiniai barzdaskučių gamintojai jas sukuria taip, kad pašalintų visus nepageidaujamus plaukus švelniai ir nedirgindamos jūsų veido odos.

Moterims paprastai netenka rūpintis veido plaukais, tačiau kojų plaukų šalinimas yra labai aktualus dailiosios lyties atstovėms. Žinoma, kūno plaukų šalinimas, skirtas vien moterims, pastaruoju metu vyrai taip pat naudojasi įvairiomis priemonėmis, kurios šalina kojų, rankų ar bikinio srityje esančius plaukelius. Tai gali būti paprasti peiliukai arba modernūs, kurie suteiks odai glotnumo ir spindesio. Tačiau skutantis peliukais, šią procedūrą reikia kartoti vos ne kasdien. Tai ypač svarbu šiltuoju metų laikotarpiu, nes visi nori atrodyti nepriekaištingai, o tai padaryti sunku, nes plaukeliai greitai auga. To padės išvengti depiliacinės priemonės. Tai laikoma viena skaudžiausių procedūrų, bet mėgstama, dėl ilgai išliekančių rezultatų. Dabar depiliacija nėra tokia skausminga. Galima naudoti įvairius kremus ar šaldantį efektą suteikiančius gelius. Tai palengvins šią grožio procedūrą, o oda taps sveika ir lygi. Paprastai šios priemonės yra skirtos moterims, tačiau galima rasti ir vyrams skirtų depiliacijos reikmenų, kurie suteiks norimą rezultatą.

Svarbiausia yra jaustis gerai ir žinoti, kokios priemonės tinka būtent jums. Tai, kokio tipo odą turite, padės sužinoti, kas geriausia ja gali pasirūpinti. Juk sveikai atrodanti oda yra graži oda.