Sustabdyti senėjimo procesą įmanoma

mezoterapija veiduiLaikas nenumaldomai bėga ir palieka savo pėdsakus. Didėja ne tik pragyventų metų skaičius, bet ir atsirandančių raukšlių kiekis. Daugelis moterų žvelgia į veidrodį ir su nostalgija prisimena jaunystę, žvilgantį ir švytintį veidą. Tačiau nusiminti neverta, šiuolaikinių jauninimo procedūrų dėka, veido odo gali ir vėl atrodyti puikiai. Norint atrodyti jauniau nebereikia griebtis skalpelio, yra visas kompleksas kitų būdų atrodyti jauniau.

Mezoterapija. Tai viena iš procedūrų, skirtų odos atkūrimui ir išsaugojimui. Mezoterapija veidui yra nechirurginis plačiai estetinėje medicinoje taikomas metodas, kai į odą mažomis dozėmis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų kokteiliai. Šių kokteilių sudėtyje gausu vitaminų, aminorūgščių, antioksidantų ir mineralinių medžiagų. Mezoterapija veidui yra labai veiksminga procedūra, nes veikliosios medžiagos patenka tiesiai į odos ląsteles ir palaipsniui jas regeneruoja. Mezoterapija veidui gali padėti išspręsti ne tik senėjimo, bet ir kitas su veido oda susijusias problemas.

Biorevitalizacija. Dar kitaip ši procedūra vadinama giliuoju odos drėkinimu. Biorevitalizacija yra nechirurginis, plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Šios procedūros metu injekcijomis į odą suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos. odos drėkinimo procedūra dažniausiai taikoma veido, kaklo, dekolte odos sritims. Injekcijoms naudojama hialurono rūgštis.

Lazerinis odos patempimas. Tai odos atjauninimo procedūra. Šios procedūros metu infraraudonųjų spindulių sistema leidžia padidinti kolageno kiekį, patempti odą ir panaikinti senatvines raukšles. Ši procedūra tinka pažeistiems kapiliarams, veido raudoniui, raukšlėms ir senatvinėms dėmėms naikinti.

Šviesos terapija. LED šviesos terapija yra dar viena procedūra, skirta kovai su senėjimu. Terapijos metu naudojami šviesą išskiriantys diodai. Jie skirti švelniam odos atjauninimui ir kolageno stimuliavimui sukelti. Šis metodas geriausiai veikia smulkias raukšleles ir pagerina odos skaidrumą.

Odos senėjimas yra neišvengiamas procesas. Tačiau jį galima atitolinti pasitelkiant įvairias priemones. Odos atjauninimui galima rinktis įvairias procedūras, masažus ir injekcijas. Tam, kad oda atrodytų jaunesnė galima pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą. Mūsų oda ir jos pokyčiai priklauso nuo maitinimosi, žalingų įpročių netgi fizinio aktyvumo. Todėl, norėdami išvengti senėjimo, pirmiausia pagalvokite apie sveiką gyvenseną, ir tik tada apsvarstykite procedūrų galimybę.

Save