Nesusigundykite trumpalaikiais kreditais

Mažas pinigų sumas iš greitųjų kreditų bendrovių skolinasi vis mažiau žmonių, o taip yra dėlto, kad po paskutinių vartojimo kredito įstatymo pakeitimų šioms bendrovėms nebeliko nieko kito kaip tik prailginti paskolų terminą bei pakelti skolinimosi limitus. Didžiausia problema minėtoms bendrovėms yra ta, kad jos priverstos dar labiau sumažinti palūkanų normą, todėl iš mažų skolinamų sumų jos negauna daug naudos. Pirmajam kartui anksčiau pasiskolinti buvo galima labai ribotą sumą, o dabar šios bendrovės siūlo net ir kelių tūkstančių eurų sumas ne vieneriems metams.

kreditaiTiesa, su įstatymo pakeitimais atėjo ir griežtesni reikalavimai, todėl pastebima, kad besiskolinančių skaičius yra išlikęs toks pats, bet atmetamų paraiškų skaičius yra kaip reikiant padidėjęs. Dabar bendrovėms jau nebėra taip lengva skolinti pinigus, nes joms gresia baudos, jeigu jos nuodugniai neišanalizuos kiekvieno kliento mokumo. Matote, jeigu jūs galvojate skolintis iš šių bendrovių, tai būkite pasiruošę, jog jos tikrins net ir smulkiausią informaciją apie jūsų pajamas bei išlaidas. Jos dabar yra priverstos įsitikinti, kad asmuo, kuris nurodo kažkokią pajamų sumą, tikrai ją gauna kiekvieną mėnesį. Tai yra vienas pagrindinių reikalavimų, kuris atsirado po įstatymo pataisų.

Kas liečia ieškančius kredito, pirmiausia derėtų neskubėti rinktis bendrovių pagal suteikiamas paskolų sumas. Kiekvienas vartotojas labiausiai turi apžvelgti siūlomą palūkanų normą. Tos įmonės, kurios skolina didelėmis sumomis, neretai prašo ir maksimalių palūkanų, bet jūs visgi galite rasti ir tokių kredito bendrovių, kurios analogiškas sumas paskolins su mažesne palūkanų norma. Taip pat reikia žiūrėti ar kredito grąžinimo laikotarpis nėra per trumpas.

Daugelis žmonių klysta kuomet pasirenka trumpalaikius kreditus, nes su jais yra ypač daug problemų. Juos grąžinti yra labai sunku. Būtent todėl reikėtų rinktis tas paskolas, kurios suteikiamos ilgesniam negu vieno mėnesio terminui. Geriausia būtų rinktis kelių metų grąžinimo laikotarpį, jeigu tik bendrovė leidžia skolintis tokiam terminui. Jums tektų sumokėti įmokas kiekvieną mėnesį, bet vis tiek žinosite, kad galiausiai, kai ateis paskutinės įmokos mokėjimo diena, jūs jau būsite grąžinę tą ilgalaikę paskolą.