Reklaminių stendų nuoma – idėja sklypų savininkams

Reklaminių stendų nuomaTurintieji žemės ūkio paskirties žemių miestiečiai dažniausiai tuo visai nesidžiaugia. Paveldėti pavieniai gabaliukai neaiškios žemės po vieną ar du hektarus neleidžia nei jos pelningai investuoti, nei brangiai parduoti, nei tuo labiau patiems joje ką nors veikti. Belieka galvos skausmas dėl kažkur dirvonuojančios žemės. Arba vienintelė galimybė labai pigiai ją išnuomoti ir džiaugtis kad bent jau mišku neužželia.

Tačiau taip greitai pulti liūdėti ir nusivilti tikrai neverta. Reklaminių stendų nuoma – viena sričių, kurią vis labiau atranda žemių savininkai.Tai gan paprasta, nereikalauja daug dėmesio bei leidžia nors šiek tiek užsidirbti. Žinoma, reklaminio stendo bet kur nepastatysi.

Tad žemės sklypo vieta – lemiamas faktorius norintiems pradėti savo reklaminių plotų nuomos verslą. Sklypas turi būti matomas. Geriausia – kur nors šalia intensyvių kelių. Prie autostrados, svarbių kitų kelių, dar geriau – prie didelių žiedinių sankryžų. Arba ten, kur dažnai formuojasi transporto spūstys. Jeigu turite kažką panašaus – puiku, galite pereiti į kitą reklaminių stendų nuomos verslo etapą.

Jūsų stendas turi būti matomas. Iškeltas virš pievos žolių, geriau – bent kelis metrus į viršų. Aplink jį, bent iš priekio, turi būti išpjauti medžiai bei krūmai. Stendas turi būti atviras, švarus, nusvirusios ant jų medžių šakos tikrai nepatiks potencialiems klientams.

Dar vienas labai svarbus dalykas – stendo apšvietimas. Reklama turi būti matoma ir dieną, ir naktį. Žinoma, įrengti reklaminį plotą su apšvietimu kainuos kur kas daugiau. Tad šį žingsnį galite nukelti ir ateičiai. Pakalbėti su pirmaisiais klientais, išsiaiškinti, kiek papildomai jie sutiktų mokėti už apšviestą stendą. Na ir tuomet skaičiuoti, ar jums tai apsimokės.

Dar vienas paprastas, tačiau svarbus dalykas. Bet koks verslas, tame tarpe ir reklaminių stendų nuoma, yra lengvesnis bei paprastesnis, jei laikosi standartų. Šiuo atveju – įprastų stendo matmenų. Nemažai įmonių turi pasigaminusios reklaminius skydus ar plakatus ir juos naudoja vis kitoje vietoje, bandydami atrasti geriausią vietą. Tad jei jūsų stendas bus visiškai nestandartinių išmatavimų, ir vien tik dėl jūsų teks gamintis specialų plakatą, greičiausiai nemažą dalį potencialių klientų prarasite jau po pirmųjų klausimų. Tad šioje vietoje būkite paprasti ir laikykitės standartų.

Jei jau viską turite, belieka užregistruoti individualią veiklą ir paskelbti apie jūsų nuomojamą stendą kuo platesnei auditorijai. Visagalis internetas tą leidžia padaryti praktiškai nemokamai – tiesiog skiriant savo laiko. Pirmieji skambučiai, pirmieji klientai ir štai jūsų iš pirmo žvilgsnio netikęs žemės sklypas jau jums dirba.