Rožių eterinis aliejus – dažnas pasirinkimas

Rožių eterinis aliejusJei domitės aromaterapija, turbūt gerai žinote, kad rožių eterinis aliejus yra labai dažnas pasirinkimas. Jame yra didelė šiose gėlėse esančių naudingųjų medžiagų koncentracija. Tai lemia labai teigiamas gydomąsias savybes, kurios padeda išspręsti labai daug įvairių sveikatos problemų.

Aromaterapijos specialistų teigimu, kvėpavimas rožių eteriniu aliejumi arba jo tepimas ant mūsų odos turi didelį teigiamą poveikį mūsų limbinei sistemai – smegenų daliai, kuri yra atsakinga už emocijų valdymą ir turinti įtakos nervų sistemai. Be to, šie teigiami veiksniai gerina širdies ritmą, mažina stresą, kraujo spaudimą, reguliuoja kvėpavimą ir stiprina imuninę sistemą.

Alternatyvioje medicinoje šie eteriniai aliejai pasitelkiami gydant įvairias sveikatos problemas. Kelios iš jų:

  • Nerimas
  • Peršalimas
  • Depresija
  • Galvos skausmas
  • Menopauzės simptomai
  • Menstruacijų sukeliami spazmai
  • Migrena

Rožių eterinis aliejus taip pat gerina seksualinį pajėgumą, padeda suvaldyti nuolat jaučiamą stresą, stimuliuoja kraujotakos sistemą, gerina atmintį ir pakelia nuotaiką.

Tuomet, kai rožių eterinis aliejus naudojamas tiesiai ant mūsų odos (sumaišius su kitais aliejais, pvz., jojobos, migdolų ar avokadų), jis mažina odos raukšles, didina drėgmės lygį ir užkerta kelią senėjimo požymiams. Tai reiškia, kad šis natūralus aliejus yra labai universalus ir naudingas produktas, kurį galima pasitelkti savo kasdienėje grožio puoselėjimo rutinoje ir taip pat gerinant bendrą organizmo būklę.

Žinoma, jei dažnai patiriate stresą ir vis rečiau jums pavyksta atsipalaiduoti ir nuraminti savo mintis, rožių eterinis aliejus gali tapti pagrindine ir efektyviausia natūralia priemone, kuri labai efektyviai numalšins net ir labai didelį stresą ar pyktį. Ne veltui pastarieji eteriniai aliejai naudojami pacientų nuraminimui ir atpalaidavimui, tokiu būdu sumažinant kraujospūdį, širdies ritmą ir atkuriant tinkamą psichologinę pusiausvyrą.

Suprantama, kad prieš naudojant rožių eterinį aliejų oraliniu būdu, pirmiausia reikėtų pasitarti su savo gydytoju ir šios srities specialistais. Tokiu atveju galėsite būti tikri, kad šį aliejų naudojate būtent taip, kaip tai yra rekomenduojama. Kaip jau buvo minėta, naudojant jį savo odos priežiūrai, taip pat reikėtų į pagalbą pasitelkti ir kitus aliejus, o tuomet, kai padarysite aliejų mišinį, išbandykite jį ant nedidelio savo rankos odos lopinėlio – tai leis sužinoti ar nesate alergiški.