Stilingos vidaus durys – prestižinio būsto simbolis

vidaus durysIšskirtinės vidaus durys gali tapti vienu svarbiausiu interjero akcentu. Dizaino specialistai teigia, kad tinkamai priimtas sprendimas padės realizuoti individualią būsto viziją ir suteiks namams unikalumo. Be to, vidaus durys gali perteikti emocijas ir nuotaiką. Itin plati vidaus durų pasiūla atitiks išrankiausiųjų pirkėjų poreikius. Svarbiausia – neskubėti ir įvertinti atskirų pasiūlymų privalumus bei trūkumus.

Bendraukite su profesionalais

Kad būtumėte tikri vidaus durų kokybe ir estetika, rinkitės patikimą durų gamintoją ar pardavėją, kurio tikslas – realizuoti individualius klientų pageidavimus. Nors standartiškai gaminamos durys džiugina itin plačiomis spalvų, apdirbimo ir raštų galimybėmis, ieškodami unikalaus sprendimo, turėtumėte pagalvoti apie individualių durų gamybą. Taip galėsite rinktis ne tik durų stilių, bet ir gamybos medžiagas, dekoro elementus.

Vidaus durų tipai

Pagalvokite apie durų gamybos medžiagas. Itin populiarus sprendimas – medinės vidaus durys, gaminamos iš medžio masyvo ar klijuotos medienos. Šios durys žavi nepriekaištinga elegancija ir subtilumu, užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją. Medinės konstrukcijos rekomenduojamos klasikinio stiliaus interjerui. Tinkamai parinktos konstrukcijos aplinkai suteiks unikalumo ir prabangos. Tiesa, subtilesnio dizaino medinės durys tiks ir moderniam interjerui. Šiuo atveju siūlome rinktis šviesesnių spalvų konstrukcijas.

Taupantiems pirkėjams siūlome pagalvoti apie faneruotas durų konstrukcijas. Tai optimalus sprendimas žmonėms, vertinantiems prabangią išvaizdą, tačiau siekiantiems sutaupyti. Šių durų apdaila išsiskiria natūraliam medžiui būdingu grožiu, o vidinė sandara gali būti pasirenkama, priklausomai nuo durims keliamų kokybės reikalavimų. Pigiausias sprendimas – laminuotos vidaus durys. Šios konstrukcijos nėra tvirtos ar ilgaamžės, tačiau tai puikus pasirinkimas tuomet, jei ieškote pigių durų rečiau lankomoms patalpoms, pvz., rūsiui.

Rinkitės apgalvotai!

Individualiam namų stiliui išryškinti būtina rinktis konkretaus būsto viziją atitinkančias duris. Pasikalbėkite su durų gamintojais ir pardavėjais ir išsakykite jiems savo pageidavimus. Jei nežinote, kokio stiliaus durys derėtų jūsų namuose, pasitarkite su dizaino specialistais ar interjero planuotojais. Pasirenkant duris svarbu viskas – durų spalvą, apdaila, dekoras. Be to, privalote pagalvoti ir apie konstrukcijų varstymo mechanizmą. Standartinės varstomos durys rekomenduojamos klasikiniam, minimalistiniam ir moderniškumo apraiškų turinčiam interjerui. Ieškodami šiuolaikiškumo ir lengvumo, turėtumėte pagalvoti apie stumdomas durų sistemas. Tai itin puikus sprendimas tuomet, jei norite vizualiai praplėsti gyvenamosios aplinkos erdvę.