Stogo šiltinimas: efektyviausi sprendimai

stogo siltinimasNepriklausomai nuo to, kokia danga dengia Jūsų stogo paviršių – metams einant danga po truputį praranda savo pirminę padėtį ir paprasčiausiai nelieka nieko kito, kaip tik pasirūpinti ilgalaikėmis stogo apšildymo sistemomis. Pliusas, kad jos tikrai ilgai Jums tarnaus ir galėsite visiškai nesukti galvos dėl papildomo stogo gerinimo. Kita vertus, stogo šiltinimas ne visiems vis dar atrodo būtinas, kadangi… kam investuoti, kai galima to išvengti?

Stogo laidumo problemos

Žinoma, pati pagrindinė problema su kuria susiduria tie asmenys, kurių stogas nebėra toks kokybiškas koks buvo arba dar blogiau – jau iškart buvo padarytas nekokybiškai yra šilumos išėjimas. Vasaros metu nejusite jokio skirtumo, tad tuo pačiu ir stogo šiltinimas gali neatrodyti labai jau reikalinga paslauga. Tačiau kita vertus reikia įvertinti, kad likusius tris metų laikus kiauras stogas tikrai sukelia didelį diskomfortą, kuris tuo pačiu prisideda ir prie kur kas didesnių investicijų.

Atrodo, kad ir kiek kūrentumėte namus, tačiau juose vistiek vėsu. Kodėl taip yra? Kadangi jūs šildote lauką? Jeigu pasirūpinsite savo namo izoliacija, tuo pačiu užsitikrinsite, kad namuose šiluma išliks viduje ir tuo pačiu pavyks išvengti didelių sąskaitų už šildymą. O būtent apšildžius stogą jau vienu žingsneliu priartėjama link kur kas ekonomiškesnių namų. Kai stogas jau paruoštas – po kiek laiko pagal galimybes siūlome pagalvoti ir apie fasadą.

Stogo šiltinimo klaidos

Jeigu jau nusprendėte, kad planuojate investuoti į stogo šiltinimą – tokiu atveju iškart siūlome paskirti kiek didesnę investiciją, kad būtumėte tikras, jog galutinis rezultatas bus geras. Problema, kad lietuviai yra taupūs žmonės ir baldo sutaupyti visus, kur tik įmanoma. Dažniausiai dėlto gali tekti mokėti net du kartus.

1. Įsigijus kokybiškas priemones neturėtumėte pats bandyti jų sudėti į reikalingas vietas. Stogo šiltinimas sudėtingas procesas, tad rekomenduojame jį palikti savo srities specialistams, kurie žino detales, kurios ir garantuoja kokybiškai atliktą darbą.

2. Taip pat siūlome nepamiršti, kad perkant jau padėvėtą apšiltinimo sistemą sukelsite sau daugiau problemų nei išspręsite tas, kurios yra tuo metu. Vėlgi, investuokite kartą daugiau ir ilgą laiką džiaukitės puikiais rezultatais: kur kas šiltesniu ir jaukesniu namu.

3. Naudinga apie stogo apšiltinimą galvoti tuomet, kai remontuojamas visas namas. Jeigu apšiltinimo darbus paliksite vėlesniam laikui – sukelsite sau daug problemų, kadangi teks apgalvoti kaip nesugadinant tai ką jau sukūrėte tinkamai apšildyti namučius.

4. Jeigu nežinote, kokia apšiltinimo sistema labiausiai tinka – pasitarkite su specialistais. Pati stogo konstrukcija jau gali parodyti Jums tinkamiausią sprendimą, tad siūlome rinktis ne pagal savo poreikius tačiau pagal stogą.

Kad ir kaip norėtųsi sutaupyti, nepamirškite, kad tai ilgalaikė investicija, kuri užtikrina, kad gyvenimas bus kur kas šiltesnis, malonesnis ir jaukesnis. Problema, kai žmonės ieško patogesnių arba pigesnių alternatyvų ir visiškai nepagalvoja apie ilgaamžiškumą.

Stogo apšiltinimas turi labai daug pliusų, tad rekomenduojame apsišildyti stogą ir pagerinti savo gyvenimo kokybę net kelis kartus.