Turite randų? Dalykai, kurių būtina vengti

randai
Žmogaus papilomos virusas, nagų grybelis, radai ir daugelis kitų panašaus pobūdžio dalykų, yra tie, apie kuriuos vengiama kalbėti. Ir nors, tokios temos ir nėra pačios tinkamiausios pokalbiui prie kavos puodelio, turėti tam tikros informacijos yra tiesiog būtina – tik tokiu būdu žinosite, kaip išvengti problemos arba kaip ją sumažinti. Pavyzdžiui, randai – jų, vienokių ar kitokių, turi daugybė žmonių, todėl labai pravartu žinoti, ko būtina vengti, jei ant kūno yra randų.

Tačiau prieš pradedant vardinti dalykus, kurių reikia vengti, jei turite randų, dėmesį verta atkreipti į tai, kad bene pats geriausias pasirinkimas yra plastinė chirurgija – būtent ji gali garantuoti, kad randų, esantys ant jūsų kūno bus pašalinti. Tačiau, jei dėl tam tikrų priežasčių nenorite ar negalite pasinaudoti šia paslauga, tokiu atveju būtina žinoti, kaip išvengti padėties pabloginimo.

Kvepalai
Kvepalai yra vienas iš tų dalykų, kuris jokiu būdu negali pateikti ant rando. Neretai kvepalai alergizuoja ir visiškai sveiką odą, tad ką bekalbėti apie tai, jei ant jos yra susiformavęs randas. Kvepaluose ypač gausu įvairių dalelių, galinčių erzinti alergizuoti odą, todėl kvėpinimuisi parinkite vietą, kuo toliau nuorando.

Tam tikros kosmetikos priemonės
Jei randas yra nedidelis, gali kilti pagunda užmaskuoti randą kosmetikos priemonėmis. Tačiau tai, taip pat ne visada yra geriausias variantas –netinkamai parinktos kosmetikos priemonės gali pridaryti daugiau žalos nei atnešti naudos. Būtent todėl verta rinktis tik tas priemones, kurios yra pritaikytos randų naikinimui – jei jas pasirinkite tinkamai, turėsite puikų rezultatą.

Tiesioginiai saulės spinduliai
Turbūt nekartą teko girdėti, kad tiesioginiai saulės spinduliai yra pavojingi tiems žmonėms, kurie turi didelį plotą užimančius apgamus. Maža to, pernelyg didelis jų srautas gali būti kenksmingas net ir tuo atveju, jei oda – visiškai sveika. Na, o randai – taip pat neišimtis: venkite būkite ilgai, ten, kur jūsų randą siekia tiesioginiai saulės spinduliai.

Traumavimas
Norėdami pašalinti vieną ar kitą kūno defektą, žmonės neretai sugalvoja pačių netikėčiausių ir netinkamiausių būdų tai padaryti. Pavyzdžiui, jei nedžiugina didelis antsvoris, neretai vietoj sporto ir subalansuotos mitybos yra nusprendžiama alinti kūną kenksmingomis dietomis. Panašiai yra ir su randais – neretai jų turintys žmonės mano, kad darydami kokį nors fizinį veiksmą (spausdami, trindami ir pan.), randą sumažins. Tačiau belieka ik patvirtinti, kad toks pasirinkimas yra netinkamas ir, kaip ir netinkamai parinktos kosmetikos priemonės, gali pridaryti daugiau žalos nei naudos. Na, o jei randas užima ypač didelis, reikėtų tinkamai rinktis ir drabužius – nesirinkite tų, kurie varžo jūsų judesius, nepraleidžia oro.

Jokio fizinio krūvio
Jei tik turėsite galimybę, atsisakykite ir dar vieno dalyko – stenkitės, kad ta viena ant kurios yra didelis randas, nepatirtų jokio didelio fizinio krūvio arba spaudimo.

Kaip matyti, kartais labai svarbu žinoti, ko reikia atsisakyti, kad nepablogintumėte padėties. Ne išimtis yra ir randai – jei jų turite, atsisakykite kvepalų, nežinomų kosmetikos priemonių, tiesioginių saulės spindulių, fizinio krūvio, judesius varžančių, oro nepraleidžiančių drabužių, traumavimo.