Advokatai Vilniuje jūsų nelaukia!

advokatai VilniujeLabai jau dažnai matome reklaminius užrašus, kuriuose sakoma, kad kažkas jūsų laukia ištiestomis rankomis. Pavyzdžiui, parduotuvė sako „Laukiame jūsų“, dantistai sako „laukiame jūsų“, kazino sako „laukiame jūsų“… Net gydytojai laukia jūsų bent du kartus per metus reguliariai apžiūrai, net jei esate sveiki. Visi jūsų laukia, bet vienos specialybės atstovai jūsų tikrai nelaukia. Advokatai Vilniuje jūsų tikrai nelaukia. Nesistebėkite, taip yra iš tikrųjų.

Kodėl nelaukia? Kaip tai nelaukia?.. Nusiraminkite, viską paaiškinsime išsamiai ir logiškai.

Kada kreipiatės į advokatus? Skyrybų atveju, kai nepasidalinate turto su giminaičiais, kai jus kažkas apgavo, kai puskvailis kaimynas padavė jus į teismą už per aukštą tvorą, kuri neva jam saulę užstoja… Advokatai Vilniuje gyvena, galima sakyti, iš jūsų konfliktų su kitais žmonėmis.

Jei neturėsite konfliktų, tai ir advokatas jums niekam nereikalingas. To visi linki, ne tik jie.

Kodėl advokatams nepatinka konfliktai? Visų pirma kiekvienas asmeninis konfliktas, kai pešasi du žmonės yra kupinas neigiamų emocijų. Advokatas atlieka tarpininko vaidmenį, taigi sugeria tas neigiamas emocijas ir iš ieškovo, ir iš atsakovo. Nesvarbu, kuris jį pasamdė. Kuo ilgiau eskaluojamos bylos, tuo daugiau neigiamų emocijų, ginčių, pakelto tono. Ir įsivaizduokite, kad taip po 5 kartus ir kiekvieną dieną. Kokiu geležinių nervų žmogumi turi būti, kad išlaikytum tiek svetimų ašarų, kaltinimų, apžodžiavimų ir riksmų „tu man gyvenimą suėdei…“ ir panašiai.

Sakysite, kad be jūsų konfliktų advokatas neuždirbtų pinigų? Juokaujate? Advokatai Vilniuje turi pakankamai daug darbo su verslo klientais, kurie sprendžia įvairius mokesčių, sutarčių, intelektinės nuosavybės klausimus. Verslo srityje viskas vyksta kur kas ramiau. Kartais konfliktuojančių įmonių vadovai net teismo proceso metu sugeba išlaikyti gerus santykius tuo metu, kai jų advokatai daro viską, kad tik jų kliento naudai būtų priimtas geresnis sprendimas. Versle nemėgsta verkšlentojų ir šūkautojų – čia viskas sprendžiama ramiai ir taikiai. Aišku, pasitaiko ir emocingesnių vadovų, tačiau paprastai su verslu advokatai dirba kur kas sklandžiau.

Pasikartosime, advokatai Vilniuje tikrai jūsų nelaukiate, tačiau jūsų ir neišmeta, jei kreipiatės. Jų pareiga – siekti teisingumo, kurį garantuoja mūsų šalies konstitucija. Tol, kol visuomenė jumyse mato nusikaltėlį, advokatai mato tik žmogų, siekiantį teisingumo ir atitinkamo elgesio. Tiesa, jiems tai kainuoja dideles valios pastangas, bet juk jiems už tai mokama…